REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Ddd

29.08.2019 07:13

I co sie stara penero denerwujesz masz pincet plusa i popis u wladzy to targaj bachora i nie jącz

# Arturek

29.08.2019 09:40

Pani Anna się denerwuje. Nerwuska jakaś. Miałem tego nie komentować ale ludzie to takie parówy, że nie mogę się powstrzymać.
FAKTY:
- budynki wielkopłytowe nie są niestety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.. pochylnia przy której można by przyczepić tabliczkę - do użytku przez osoby niepełnosprawne musiałaby mieć w świetle przepisów kilkanaście metrów - niewykonalne
- obecna pochylnia powinna być zdemontowana gdyż znajduje się na ostatnim odcinku drogi ewakuacyjnej - zero wdzięczności ze strony Pani Anny, że ktoś się podkłada by zapewnić udogodnienie dla mieszkańców i w razie jakiegokolwiek nieszczęścia będzie musiał się tłumaczyć.Dodatkowo w związku z wysokością schodów pochylnia jest stroma a w związku z ograniczeniami technicznymi miejsca na postawienie stóp też nie jest za wiele.
- inne rozwiązanie - montaż rampy elektrycznej dla wózków i oburzenie mieszkańców osiedla - "a dlaczego akurat na tej klatce?! tam musi mieszkać ktoś z rady osiedla albo jakiś pociotek! ja tego tak nie zostawię!" - ale spokojnie.. rozwiązanie aby zadowolić "wszystkich" jest proste.. niech zamontują wszędzie.. 50 tysięcy na klatkę razy ponad 200 ( nie wiem ile jest tam w siedemdziesięciu kilku budynkach). DO tego dochodzi konserwacja i przeglądy UDT i jest git.A nie bo okazuje się, że są niezadowoleni którzy musza płacić za konserwacje a przecież nie mają wózków i dzieci. . Poza tym w wielu przypadkach nie ma miejsca na takie urządzenia.
- powstała tabliczka zdejmuje z ADM odpowiedzialność w przypadku gdy ktoś z wózkiem się przewróci lub osoba niepełnosprawna wypadnie.. nikt nie napisał KAŻEMY WAM NAJPIERW ZNOSIĆ WÓZEK A PÓŹNIEJ DZIECKO - nikt nie będzie stał i tego pilnował, mandatów też pewnie nie będzie - tylko raczej ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ Z POTRZEB MIESZKAŃCÓW ALE UŻYWASZ POCHYLNI JAK CHCESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I NIE MIEJ PRETENSJI JAK COŚ SIĘ STANIE. - bo może już się stało w efekcie czego ktoś przyleciał i darł ryja w Administracji co w konsekwencji doprowadziło do powstania komunikatu.
- w niemal sąsiadującej spółdzielni są budynki w wielkiej płycie gdzie winda dojeżdża tylko na półpiętro i zawsze trzeba wejść albo zejść do widny z wózkiem. I nikt tam nie marzy nawet o jakiejkolwiek pochylni. A tutaj zamiast się cieszyć, że można korzystać z takiego udogodnienia to oburzenie i zdziwienie, że tabliczka jest.
Kiedyś ludzie cieszyli się, że mają przydział na mieszkanie, z czasem robili się wygodniejsi i zaczęli prosić o udogodnienia.. jednym z nich jest taki podest kładziony na schody. Minął jednak czas proszenia i zaczął się okres wymagania i notorycznego oburzania bo ja Pani Ania czy ja Pan Karolek zrobiłbym to inaczej. A darmozjady w ADM siedzą i produkują takie głupoty. Niestety zawsze znajdzie się jakiś cymbał, który wypowiada się na temat, który zbadał tylko powierzchownie i ciućka mordą pod blokiem. Ludzie podłapują bo sprawa faktycznie pozornie zrozumiała - ktoś w Administracji oszalał. I tak się roznosi informacja o absurdach na Bemowie. RADA - zadzwoń i dowiedz się u źródła.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy