REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

A cóż to była za impreza.....

# Matt Riggs

17.05.2003 16:55

......wczoraj przed osiedlem na Stefanika ?

# Duśka

17.05.2003 20:12

Dzisiaj byłam u koleżanki na Pajdaka i też mi mówiła o tym. Tak się podobno przekonuje Polaków do Unii. Grochówką z kotła i pozostawionym bałaganem. Nie dość, że zrobiono to w dzień powszedni po południu , to jeszcze nigdzie o tym nie informowano. Nie widziałam ani jednej ulotki. Nic to, ja i tak będę głosowała na TAK. Duśka

# Vladymir

18.05.2003 23:37

Ja i moja rodzina zagłosujemy na TAK, bo chcemy dobrej prespektywy dla naszych dzieci. A ten festyn ? Byłem tam, orkiesrta wojskowa grała melodie filmowe, tłumy zadeptaly elegancki trawnik, urządzany tam staraniem wojskowej administracji osiedla w zeszłym roku, a informacji nie było żadnej, wg zasady, że wszystkiego mozna się domyślić...

REKLAMA

# NN

19.05.2003 12:01

O, kurcze, ludzie tak są spragnieni festynów, że gdy widzą jakiś to także chcą w nim uczestniczyć. A kto powiedział, że to impreza otwarta!?

 ania

19.05.2003 13:20

Informacji nie było, bo to był piknik integracyjny dla mieszaknców osiedla Stefanika. Żadna Unia i jak powiedział NN - impreza zamknięta biletowana. Na drugi dzień mieszkańcy teren porządkowali. A koleżanka z Pajdaka chyba nie pamięta jak ich rada osiedla urządzała takie pikniki. Najpierw dowiedzcie sie o co chodzi, a potem wieszajcie psy.

# Matt Riggs

19.05.2003 21:11

Aniu, a gdzie tu wisi jakiś pies ?

REKLAMA

# Dorota od Michasia

19.05.2003 22:43

Rappaport mówił, że w tartaku ;)))

# Piotrek z Odkrytej

20.05.2003 09:53

W tartaku tak, ale on był żywy, bo miała go Rozencwajgowa (chyba dobrze pamietam), no i on był żywy.

# Piotrek z Odkrytej

20.05.2003 09:53

Chyba nawet bardzo był żywy, bo napisałem to dwa razy.

REKLAMA

# nickx

20.05.2003 10:18

I do tego mordę lizał. Fajne były te kabarety.

# Tomasz

20.05.2003 14:26

Impreza była osiedlowa, a Unia przy okazji, żeby było ciekawiej. Dzieciakom się podobało, poza tym był pan z Policji od spraw młodzieży i panie z Fundacji Dzieciom. Były baloniki, konkursiki, i nagrody dla dzieci. Ogólnie super!! Grochówka Mniam!! choć nie dla wszystkich starczyło.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy