REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Czy Legia może przegonić Lecha? Bukmacher eWinner odpowiada!

Czy Legia może przegonić Lecha? Bukmacher eWinner odpowiada!

Powiedzieć, że Legia Warszawa słabo rozpoczęła sezon w Ekstraklasie, to jak nie powiedzieć nic. Jeszcze nie ma nawet połowy sezonu, a klubowi ze stolicy już nie daje się szans na mistrzostwo.

Teoretycznie wszystko jest jeszcze możliwe, ale.... jak to wygląda w praktyce? Sprawdzamy opinie redaktorów Obstawiamy.info oraz bukmacherów legalnych zakładów sportowych eWinner.

Bukmacher eWinner nie daje Legii szans w przegonieniu Lecha

Analizując szanse pewnych wydarzeń w sporcie często odwołujemy się do bukmacherów. Są to swego rodzaju eksperci, którzy wystawiają kursy na podstawie wielu analiz statystycznych oraz czynników, które mogą mieć wpływ na rozstrzygnięcie. Nieraz w telewizji komentatorzy odwołują się do pozycji faworyta właśnie ze względu na to, która strona jest wskazywana u bukmacherów online jako ta po niższej wartości do obstawienia.

Bukmacherzy w Polsce to także kursy na zdarzenia długoterminowe, więc zobaczmy jak według tej teorii obecnie wyglądają szanse Legii w Ekstraklasie w sezonie 2021/22. Takie zakłady znajdziemy u legalnego, polskiego bukmachera eWinner, którego ambasadorem jest Marcin Gortat.

Tak jak Legia Warszawa jest obecnie największym rozczarowaniem obecnego sezonu w Ekstraklasie, tak Lech Poznań znajduje się po drugiej stronie liderując w tabeli i zachwycając kibiców swoją grą. W związku z tym, to właśnie Kolejorz jest stawiany jako główny faworyt do mistrzostwa Polski. Brak tytułu ze strony Wojskowych to będzie wielkie rozczarowanie dla stołecznych kibiców. W końcu w ostatnich dziewięciu latach, aż siedem razy to Legia sięgała po mistrzostwo kraju.

Chociaż obecnie matematycznie możliwe jest odrobienie wielkich start, to praktycznie bukmacherzy dają na to bardzo małe szanse. Rzućmy okiem jak eWinner widzi rywalizację Lecha z Legią w tym sezonie Ekstraklasy. Przeliczając kursy bukmacherskie na procenty okazuje się, że Wojskowi mają obecnie 15% szans na zakończenie sezonu przed Kolejorzem.

W sporcie wszystko jest możliwe, ale patrząc na tabelę, nawet zakładając odmianę dyspozycji Legii i wygrywanie prawie wszystkich meczów... marzenie o kolejnym tytule faktycznie wydaje się trudne do zrealizowania.

Na której pozycji Legia może skończyć sezon? Patrząc na zakłady sezonowe eWinnera, klub z Warszawy stawiany jest obecnie jako piąta siła ligi na koniec sezonu - za Lechem Poznań, Rakowem Częstochowa, Pogonią Szczecin i Lechią Gdańsk.

Jednak jeżeli wierzysz w Legię Warszawa, to stawiając w eWinner 100 złotych na mistrzostwo Wojskowych, wygrasz aż 1320 złotych. Bonus na start tego bukmachera pozwala na zakład bez ryzyka, co oznacza, że w przypadku przegranego takiego kuponu na konto wróci postawiona suma, którą można wypłacić. Sprawdź eWinner kod promocyjny OBSTAWIAMY i dowiedz się więcej na ten temat.

Legia bez szans... mówi redaktor Obstawiamy.info

Wiemy już jak kształtuje się opinia polskich bukmacherów na temat szans Legii na mistrzostwo i sukcesu w sezonie Ekstraklasy. Teraz sprawdźmy jak to wygląda po drugiej stronie, czyli graczy. W tym celu swoją opinię zaprezentuje jedne z redaktorów portalu Obstawiamy.info, gdzie codziennie można znaleźć między innymi analizy i typy na wydarzenia sportowe. W tym piłkarskie spotkania.

"Trzeba zgodzić się z przewidywaniami bukmacherów. Wręcz można iść nawet krok dalej i powiedzieć, że takie kursy nie mają sensu, bo Legia nie ma już szans na mistrzostwo w sezonie 2021/22. Po pierwsze trzeba założyć, że Wojskowi się ogarną i zaczną wszystko wygrywać. Ok, tak może być. Jednak ta bardzo duża liczba pogubionych punktów oznacza, że czołówka musi ich też dużo tracić, żeby oddać swoje miejsce Legii. Chociaż to Ekstraklasa i różne rzeczy się dzieją, to w tym wypadku nie mówimy o kryzysie tylko jednej ekipy, bo ogromną przewagę ma już nie tylko Lech, ale też m.in. Raków czy Pogoń. Ekipy, które trudno sobie wyobrazić, żeby miały drugą część sezonu taką, jak Legia rundę jesienną" - powiedział redaktor i typer ze strony Obstawiamy.info.

Jak widać, Legia Warszawa sezon 2021/22 może sobie w Ekstraklasie raczej zapisać na straty. Na pocieszenie pozostaje solidny występ w Lidze Europy, bo niewątpliwie wygrana z Leicester była niespodziewana i dała wiele radości... oraz pieniędzy. Będąc przy budżetach i zapleczu Wojskowych, klub ze stolicy powinien rok w rok dominować Ekstraklasę i każdy inny wynik niż mistrzostwo jest porażką.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA