REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Betclic - opis bukmachera w pigułce

Betclic - opis bukmachera w pigułce

Daje Ci się we znaki obstawianie wydarzeń sportowych w punktach stacjonarnych? Masz do nich relatywnie daleko? Dlatego od pewnego czasu myślisz nad pewnymi zmianami? Masz w planach założenie konta bukmacherskiego? Nie wiesz jednak, jakie firmy wybrać? Znany portal sportowy sport1 poleca Betclic.

Czym cechuje się ten bukmacher online? Co można tam obstawiać? Jaki jest bonus powitalny na start dla nowych użytkowników? O tym wszystkim możesz dowiedzieć się z przygotowanej przez nas lektury.

Czy Betclic działa legalnie?

Co do tego zagadnienia nie musisz mieć dosłownie żadnych wątpliwości. Warto zaznaczyć, że na stronie internetowej https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/ są wymienione wszystkie legalne podmioty hazardowe. Dodatkowo możesz od razu dowiedzieć się, czy działają one tylko online, a może także i stacjonarnie itp. Kiedyś Betclic na moment wycofał się z polskiego rynku zakładów wzajemnych. Włodarze tego podmiotu hazardowego poszli jednak po rozum do głowy. Nie da się ukryć, że bukmacherka cieszy się w naszym kraju sporym zainteresowaniem. Dlatego włodarze Betclic postanowili postarać się o licencję. Ta sztuka im się udała. A to bardzo ważne zagadnienie. Ta firma bukmacherska jest zaś obecnie popularna. Oczywiście, Betclic nie ma m.in. w zasobach Rejestru Domen Zakazanych itp. Możesz zatem śmiało się tutaj zarejestrować. Co ważne, podawane w trakcie zakładania konta dane są potem bardzo szczelnie przechowywane. Nie ma zatem takiej możliwości, że np. jakieś niepowołane osoby dostaną się do informacji na Twój temat itp.

Jak i co można obstawiać?

Przede wszystkim z konta bukmacherskiego. Typowanie online jest obecnie coraz popularniejsze. Warto zaznaczyć, że dzięki temu można m.in. zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Przy okazji możesz to robić o takiej porze, która akurat jest dla Ciebie najlepsza. Jakie są jeszcze tutaj polecane sposoby? W razie czego może być przez Ciebie zastosowana Betclic aplikacja. Wystarczy tylko ściągnąć to narzędzie, a potem je zainstalować. Np. na swoim telefonie komórkowym. Dzięki temu będziesz mógł obstawiać interesujące Cię wydarzenia nawet poza własnym domem lub mieszkaniem. To zaś bardzo fajna opcja dla osób, które np. często jeżdżą w podróże delegacyjne, a nie chcą, by ominęły ich ważne wydarzenia bukmacherskie itd.

Bonus na start jest bardzo atrakcyjny!

Firma bukmacherska Betclic nie zapomniała o swoich Klientach! Warto zaznaczyć, że mogą oni zatem liczyć na znakomity bonus powitalny. Obecnie (stan na 20 września 2022 roku) jest to zaś cashback do 200 PLN. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Jeśli zarejestrujesz konto, wpłacisz pieniądze, a potem zagrasz zakład, to w razie porażki możesz liczyć na zwrot. Do 200 PLN w postaci freebetów (minus oczywiście podatek). Jak zatem postawisz np. 100 PLN na Polaków w spotkaniu z Holendrami, a lepsza okaże się kadra Pomarańczowych, to otrzymasz 88 PLN (100 PLN minus 12 PLN podatku). Warto dodać, że tylko w Betclic możesz obstawiać np. zakłady na Fame MMA.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA