Będzie jarmark świąteczny pod ratuszem
30 listopada 2014
Po raz kolejny pod bielańskim ratuszem stanie Jarmark Bożonarodzeniowy.
3 grudnia pod ratuszem zostanie zapalona świąteczna iluminacja oraz ruszy targowisko świątecznych akcesoriów. Będzie można kupić nie tylko regionalne przysmaki w sam raz na świąteczny stół, ale też ozdoby i prezenty. Na inauguracji wystąpią z koncertem świątecznych piosenek lokalne zespoły.
Na Kępie Potockiej stanie automatyczna toaleta
Z toaletami w miejscach publicznych bywa problem. Wiedzą o tym mieszkańcy, którzy w ramach budżetu obywatelskiego chętnie wspierają projekty powstania takich obiektów. W przyszłym roku na Bielanach powstanie jedna - za to bardzo wyczekiwana toaleta, tuż obok parku Kępa Potocka.
Początek imprezy o godzinie 16.00.
(red)
.












































