Bałagan przy cmentarzu
27 kwietnia 2007
Przy cmentarnym murze wzdłuż ulicy Budowlanej jest koszmarnie brudno. Papiery, worki foliowe i inne śmieci walają się wśród niekoszonej trawy i zaniedbanych krzewów.
Pierwsza Metroteka w Polsce otwarta. Urzędnicy chwalą, mieszkańcy sceptyczni
Otwarcie pierwszej w Polsce Metroteki na stacji metra Kondratowicza miało nastąpić we wrześniu ubiegłego roku. Z powodu problemów z wykonawcą i konieczności powtórzenia przetargu, placówka ruszyła dopiero teraz - z rocznym opóźnieniem. Urzędnicy chwalą inwestycję i podkreślają jej wyjątkowość. Mieszkańcy są jednak bardziej sceptyczni.
pl/misc/echo/T/2007/04_27-02-a.jpg' width=478 height=327 border=1>.









































