kanały RSSwyślij znajomym link do tej stronydrukuj stronę
BemowoBiałołękaBielanyLegionowskieŁomiankiMokotówNadarzynTargówekWawerWolaWołomińskieŻoliborzwydanie specjalne
  zaloguj się
  zarejestruj się
  regulamin forum

Forum Echa

 

Bielany

 Willa Moja Zosieńka popada w ruinę. Zostanie uratowana?
   29/3153  

#Kolo 19.04.2024 14:31
Znam dobrze to miejsce bo nieraz chodzę tam na spacery. Miejsce ładne i od dawna zastanawiałem się, czyje to jest i dlaczego w takim stanie. Pobiezny ogląd budynku wskazuje że do remontu to się raczej nie nadaje. To kompletna ruina i wszystko jest sprochniale. Poza tym mam wątpliwości czy nadaje się to na obiekt użyteczności publicznej. Po pierwsze jest to za małe (to przecież tylko zwykły domek) A po drugie nie w tym miejscu. Wywalanie milionów na coś co będzie substandardowe to jakiś absurd. Ale to pieniądze publiczne czyli niczyje. Ciekawe czy ktoś by wydał własne 8 milionów na coś takiego. Za jaką kase to można wybudować 4 takie budynki i jeszcze by zostało. I to w sytuacji gdy ulice w dzielnicy niektóre przypominają średniowiecze i brakuje kasy na grabienie i koszenie trawników. Fajnie, grube miliony z publicznych pieniędzy żeby paru tzw artystów mogło coś tam powiesić sobie. Kto to będzie oglądał i po kiego grzyba. Rudere wburzyc A działkę przeznaczyć pod nowy obiekt lub sprzedać na przetargu
 
#lucek 22.04.2024 12:54
Piękna droga działka kilkatysięcy metrów to kilka milionów dla miasta - dzielnicy a dzielnica chce ładować tam kase .Park jest na Papirusów ,pod studnią oligocenką też plac zabaw a późnej ,że pieniedzy nie ma .Czy nie lepiej opchnąć ten teren pod zabudowe niską i coś wartościowego za tą kasę zrobić np. miasteczko rowerowe którego dzielnica nie posiada ?
 
   29/3153  

dodaj komentarz
treść:
  podgląd wpisu przed zapisaniem
Jak chcesz autoryzować ten wpis?
 nick tymczasowy, bez logowania się i rejestracji
 chcę się jednocześnie zarejestrować
 mam już konto

 

R   E   K   L   A   M   A

 

google mały prostokat
(180 x 150)

netsprint mały prostokat
(180 x 100)


 

LINKOLD:

CUIDstr1352ce474a898efe6eb22526ff512389 
titlestrGazeta Bezpłatna ECHO - forum - Willa Moja Zosieńka popada w ruinę. Zostanie 
descriptionstrTutaj dyskutujemy na tematy związane z Bielanami 
keywordsstr 
CUIDstr1352ce474a898efe6eb22526ff512389