kanały RSSwyślij znajomym link do tej stronydrukuj stronę
BemowoBiałołękaBielanyLegionowskieŁomiankiMokotówNadarzynTargówekWawerWolaWołomińskieŻoliborzwydanie specjalne
  zaloguj się
  zarejestruj się
  regulamin forum

Forum Echa

 

Wola

 Urzędnicy sprawdzą, gdzie jest... za jasno
   29/2436  

#Arpa61 11.04.2024 09:11
Gdyby jeszcze Umiłowana Władza położyła chodniki na wydeptanych ścieżkach czasem tonących w błocie, rozebrała udziwnienia z sypiących się we wszystkie strony kosteczek brukowych, gdzie NIE operuje Milicja Obywatelska, a mogą spowodować tragedię, bo są przy ścieżkach rowerowych (np.Okopowa), postawiła śmietnik na Mireckiego między Gibalakiem a Karolkową... Ale Umiłowana Władza łeb "czymie" w te wał enie i ludu problemy nie są Jej; młodych (Owsiak plus 70, Wojewódzki plus 60), wykształconych (w Kojlegjóm Chumanóm), z wielkich ośrodków (Parzygnaty, Zielona Lisia Góra, Kopytkowo, Wolfschantze in Masuren, Krakau-Berlin).
 
#andy55 11.04.2024 09:52
Może by wreszcie wyremontować ulicę - deptak Raszei na osiedlu Koło. Zęby można wybić a samochody to już całą zieleń rozjeździły. Może lepiej wjechaliby bezpośrednio do swoich mieszkań
 
#xxx 11.04.2024 10:10
Zanieczyszenie światłem? Macie zanieczyszcznie rozumu ideologią
 
#PB99 17.04.2024 13:31
#xxx napisał(a) 11.04.2024 10:10

Zanieczyszenie światłem? Macie zanieczyszcznie rozumu ideologią
:) Ale tu chodzi o kase .. już teraz nowe latarnie nie świeca równo i miejscami mimo latarni słabo widać rozkąłdy jazdy. I są też miejsca gdzie latarnie sa ale wyłączone albo włączone jak juz nic nie widac. Wyłączenie połowy latarni w ramach walki z zanieczyszczeniem to oszczędności. I szansa na premie dla pomysłodawców, dodatkowa kasa dla tych co to wdrożą ...
A ludzie nie muszą łazić po ulicach ...
 
#Kolo 23.04.2024 00:20
Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę... Szkoda, że głupoty nie da się zahibernowac.
 
   29/2436  

dodaj komentarz
treść:
  podgląd wpisu przed zapisaniem
Jak chcesz autoryzować ten wpis?
 nick tymczasowy, bez logowania się i rejestracji
 chcę się jednocześnie zarejestrować
 mam już konto

 

R   E   K   L   A   M   A

 

google mały prostokat
(180 x 150)

netsprint mały prostokat
(180 x 100)


 

LINKOLD:

CUIDstr3100ef8142d41324491c208f6646a036 
titlestrGazeta Bezpłatna ECHO - forum - Urzędnicy sprawdzą, gdzie jest... za jasno 
descriptionstrTutaj dyskutujemy na tematy związane z Wolą 
keywordsstr