kanały RSSwyślij znajomym link do tej stronydrukuj stronę
BemowoBiałołękaBielanyLegionowskieŁomiankiMokotówNadarzynTargówekWawerWolaWołomińskieŻoliborzwydanie specjalne
  zaloguj się
  zarejestruj się
  regulamin forum

Forum Echa

 

Bielany

 Nowy chodnik wzdłuż Wólczyńskiej tuż-tuż
   36/3153  

#czekamy i czekamy 29.03.2024 09:23
A kiedy poszerzenie ulicy?
 
#kolorowelato 29.03.2024 13:11
Przyspieszenie godne odnotowania jak na standardy remontów, może do tego czasu nie będzie jakiegoś nieszczęścia i nikt sie nie przewróci o "grające" płytki chodnika
U mnie przed blokiem od 3 lat na podwórku pomiędzy blokami dziura w asfalcie o powierzchni ok 4-5 m kwadratowych na głebokość 10 cm na samym środku, obok wąskie przejścia bo zastawione samochodami, tylko czeka na ofiarę zbłąkaną, a potem ewentualne roszczenia do zarządcy o odszkodowanie za leczenie i szkody na zdrowiu czy mieniu.
Prośby o naprawę sytuacji do zarządcy nie przynoszą skutku.
szczególnie po opadach gdy zapełni sie wodą, no i tak dokuczliwe, że nawet samochodem należy bardzo wolno pokonywać ten krater.
O estetyce nie wspomnę to drugorzędna kwestia, bardziej istotne jest bezpieczeństwo pieszych.
 
#Kocur 29.03.2024 17:54
Zawsze mnie zastanawiało, czemu Bronka nie jest dociągnięte do Wólczyńskiej wzdłuż torów, a na X z Reymonta nie ma ronda. Wydaje się to absolutnie logiczne. Za to fajnie się patrzy jak zniedołężniałe, starsze panie nagle dostają wiatru w żagle jak Hussain Bolt próbując przejść od przystanku 33/184 w stronę kwiaciarni/poczty, bo światła chyba gorsze niż przy metrze Wawrzyszew w kierunku północny. warp 9!
 
#chomik 30.03.2024 22:21
#Kocur napisał(a) 29.03.2024 17:54

Zawsze mnie zastanawiało, czemu Bronka nie jest dociągnięte do Wólczyńskiej wzdłuż torów
Nigdy nie było na to kasy a - gdy już się pojawiła - tego typu inwestycje przestały być "trendy".
A ten odcinek błaga o zbudowanie, tym bardziej że nowa S7 ma mieć niedaleko węzeł.
Tylko pytanie, czy z S7 nie będzie, jak z CPK...
 
#MagdaW 02.04.2024 17:00
Bawią się w nowy chodnik a poszerzenia Wólczyńskiej jak nie ma tak nie ma....zaraz zaraz....czy to nie Hanna Gronkiewicz-Waltz to zapowiadała kiedyś? kiedy to było....jak kiedyś zrobią węzeł Janickiego to na tym odcinku Wólczyńskiej wszystko już stanie
 
#xxx 03.04.2024 08:14
Teraz budowa nowych ulic nie jest w modzie. Teraz ulice się zwęża jak Sokratesa, żebyście codziennie stali w korku.
 
#Panjan 05.04.2024 09:13
#czekamy i czekamy napisał(a)
A kiedy poszerzenie ulicy?

Jakie poszerzenie? Chyba zwężenie! Poszerzało to się 20 lat temu, dziś idziemy z postępem i nowoczesnością. Zwężamy, zamykamy i likwidujemy.
 
#słaby 11.04.2024 17:53
jak będzie S7 z łącznikiem na most północny to Wólczyńska stanie się spokojną bezpieczną osiedlową ulicą i poszeżanie straci sens i odpłynie w niebyt
 
#Nowinek 11.04.2024 18:37
Chodnik chodnikiem. Ale pieszo do centrum chodzić nie będę. Może jednak ulica? Tramwaj na Modlinskiej obchodził 18te urodziny. Ta inwestycja ma już co najmniej 50 lat na karku.
 
   36/3153  

dodaj komentarz
treść:
  podgląd wpisu przed zapisaniem
Jak chcesz autoryzować ten wpis?
 nick tymczasowy, bez logowania się i rejestracji
 chcę się jednocześnie zarejestrować
 mam już konto

 

R   E   K   L   A   M   A

 

google mały prostokat
(180 x 150)

netsprint mały prostokat
(180 x 100)


 

LINKOLD:

CUIDstra7aa0911c591ac6fcb1e896e86e70fb3 
titlestrGazeta Bezpłatna ECHO - forum - Nowy chodnik wzdłuż Wólczyńskiej tuż-tuż 
descriptionstrTutaj dyskutujemy na tematy związane z Bielanami 
keywordsstr 
CUIDstra7aa0911c591ac6fcb1e896e86e70fb3