kanały RSSwyślij znajomym link do tej stronydrukuj stronę
BemowoBiałołękaBielanyLegionowskieŁomiankiMokotówNadarzynTargówekWawerWolaWołomińskieŻoliborzwydanie specjalne
  zaloguj się
  zarejestruj się
  regulamin forum

Forum Echa

 

Żoliborz

 Nowoczesne boisko do koszykówki powstanie w parku Kaskada?
   20/124  

#Kocur 09.02.2024 11:18
NIGDY nie widziałem, by ktokolwiek tam z tego boiska korzystał w inny sposób, niż doić browar na ławce obok, a pasjonatów wdychania smrodów z Marymonckiej na siłowni widywałem absolutnie sporadycznie. Ten park to porażka - kąpielisko dla psów w lato i tyle. Najwidoczniej niewielu ludzi lubi słuchać wycia tramwajów i już lepiej kawałek spacerkiem do Kellera przedreptać. Nawet przyjemniej przy bajorze koło pętli autobusowej usiąść.

do usunięcia 1×
 
#jestem za 02.04.2024 00:38
A ty się gościu nie wypowiadaj jak nie wiesz o czym gadasz. Boisko by się przydało żeby młodzież i dzieciaki mieli gdzie wyjść i pograć a nie siedzieć na kanapie. Bardzo dobry pomysł, wreszcie ktoś zainteresował się tematem żeby coś usprawnić i żeby służyło wszystkim którzy tego potrzebują. Pieniądze od miasta najlepiej wydawać na takie cele. Ja chętnie się wybiorę z rodziną jak coś takiego powstanie.
 
   20/124  

dodaj komentarz
treść:
  podgląd wpisu przed zapisaniem
Jak chcesz autoryzować ten wpis?
 nick tymczasowy, bez logowania się i rejestracji
 chcę się jednocześnie zarejestrować
 mam już konto

 

R   E   K   L   A   M   A

 

google mały prostokat
(180 x 150)

netsprint mały prostokat
(180 x 100)


 

LINKOLD:

CUIDstr4bc3043f355ae89a55df25de9067b7fb 
titlestrGazeta Bezpłatna ECHO - forum - Nowoczesne boisko do koszykówki powstanie w 
descriptionstrDyskutujemy o Żoliborzu 
keywordsstr