kanały RSSwyślij znajomym link do tej stronydrukuj stronę
BemowoBiałołękaBielanyLegionowskieŁomiankiMokotówNadarzynTargówekWawerWolaWołomińskieŻoliborzwydanie specjalne
  zaloguj się
  zarejestruj się
  regulamin forum

Forum Echa

 

Bielany

 Czego Stare Bielany mieć nie będą?
   50/3153  

#go%u015B%u0107 09.07.2015 09:24
podział rejonów pokrywał się chyba z okręgami wyborczymi więc teoretycznie w każdym okręgu jest zbliżona liczba mieszkańców.
 
#bielanka 20.07.2015 13:01
Tak, na pewno podział na obszary powinien uwzględniać liczbę mieszkańców, choć mam też wrażenie, że Stare Bielany nie miały w tym roku ciekawych projektów...
Szkoda, że nikt nie pociągnął tematu rewitalizacji ulicy Schroegera czy podwórek w okolicy urzędu skarbowego. Szkoda też, że Dom Dziecka nie zaproponował żadnego projektu na plac zabaw czy kompleks mini boisk.
Wydaje się, że Stare Bielany są naprawdę stare i potrzebują wsparcia młodych, aktywnych obywateli dzielnicy!
 
#SPENCER WILSON 29.02.2020 10:21
Cześć, jestem Pan Spencer Wilson, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: spencerloan.usa@gmail.com lub Dodaj mnie na Whatsapp: +18153830444
 
#SUSAN BENSON 05.07.2021 11:41
Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas przez e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%.
* Wysokie wskaźniki aprobaty - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki
* Elastyczna spłata - należy wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres 1-30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem
E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
WhatsApp/Telegram: +447903159998

Pośrednicy/konsultanci/brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.
 
#fred 22.07.2021 15:51
Potrzebuję pilnej pożyczki w fredlarryloanfirm@gmail.com

Tutaj jesteśmy gotowi przetworzyć kredyt

Dobry dzień,

Czy jesteś człowiekiem lub kobietą? Czas spełnić swoje marzenie, jesteśmy certyfikowaną firmą kredytową, oferujemy pożyczki w niskiej stopie procentowej 3%, dla osób fizycznych i firm na całym świecie, w każdej walucie, którą chcesz, funty, dolar, euro itp.

Opieraj się na nas dzisiaj na szybką i gwarantowaną pożyczkę
Skontaktuj się z nami VIA.
E-mail: (fredlarryloanfirm@gmail.com) lub (fredlarryloanfirm@hotmail.com)
Numer Whatsapp: +2347061892843
Numer Whatsapp: +967737371424
 
#Della Taylor 08.09.2021 03:31
Drodzy Poszukiwacze Pożyczek Czy macie trudności finansowe? Chcesz założyć własny biznes? Ta firma pożyczkowa została utworzona przez organizacje praw człowieka na całym świecie wyłącznie w celu pomocy ubogim i osobom mającym trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod następującymi danymi:
WhatsApp +1 (209) 251-1529
Email; Dellastaylors@yahoo.com
 
#Piotr Ebroker 29.03.2024 00:59
Czy potrzebujesz pożyczki?
Szukasz finansów?
Szukasz pożyczki na rozwój swojej firmy?
Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak rozpocząć i uzyskać pożądaną pożyczkę. oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, zarówno osobiste, jak i biznesowe, z najniższym oprocentowaniem 1%, krótko i długoterminowo, nasz proces uzyskiwania pożyczki od naszej firmy jest szybki i łatwy, skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej: inforamzanloan@gmail.com
 
   50/3153  

dodaj komentarz
treść:
  podgląd wpisu przed zapisaniem
Jak chcesz autoryzować ten wpis?
 nick tymczasowy, bez logowania się i rejestracji
 chcę się jednocześnie zarejestrować
 mam już konto

 

R   E   K   L   A   M   A

 

google mały prostokat
(180 x 150)

netsprint mały prostokat
(180 x 100)


 

LINKOLD:

CUIDstr17d780530f289b62158292ea5002b621 
titlestrGazeta Bezpłatna ECHO - forum - Czego Stare Bielany mieć nie będą? 
descriptionstrTutaj dyskutujemy na tematy związane z Bielanami 
keywordsstr 
CUIDstr17d780530f289b62158292ea5002b621