kanały RSSwyślij znajomym link do tej stronydrukuj stronę
BemowoBiałołękaBielanyLegionowskieŁomiankiMokotówNadarzynTargówekWawerWolaWołomińskieŻoliborzwydanie specjalne
  zaloguj się
  zarejestruj się
  regulamin forum

Forum Echa

 

Bielany

 ANNA CHROMA FINANSOWANIE
   48/3153  

#ANNA CROMA FINANSOWANIE 30.11.2020 18:41
ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się
 
#Tedy 14.02.2022 12:50
Ludzie uważajcie na wpisy Anna Chroma pozyczki. Ta wyrafinowana oszustka i złodziejka mnie oszukała na kwotę prawie 2300 PLN. Oczywiście jest bardzo miła i przekonywująca . Potrafi uśpić czujnośc. Szybko fabrykuje potrzebne dokumenty w których poza dużo iloscią tekstu (często nieudolnie fabrykowanego z internetowego tłumacza i ozdabianego szlaczkami) nie znajdziecie żadnych danych kontaktowych, poza e-mailem annachroma1949@gmail.com. Uważajcie na chwyt oferuje pozyczkę o niektorych opłatach nie wspomina albo zmniejsza je o połowę. A nastepnie podkreca klienta ofiare by sie napalił na pozyczkę wtedy stawia mu ultimatum. Pojawia się nowa opłata i tak dalej. Jak ofiara zapłaci kwote (ulubiona to 860 PLN lub 640 PLN) pojawia sie kolejna wymagana opłata. Potrafi sfałszować dokumenty ubezpieczeniowe, podstawić panel kontaktowy banku ktory nie istnieje. Ostrzegajcie innych przed ta osoba. Nazwisko nie jest chyba prawdziwe. Nie wiadomo nawet czy jest kobietą czy mężczyzna. Często w korespondencji pojawiała się w jej wypowiedziach forma męska jakby się zapominała. Jeśli kogoś to interesowało służę bogata korespondencją z tą osobą. Która dwukrotnie mnie oszukała i wyłudziła ode mnie ok 2300 PLN. Apeluje też do innych osób które padly ofiara oszustwa lub próbie oszustawa przez ta osobę. Aby ujawniałay swoją przygodę z tą i innymi .Tadeusz Zapadka, wies8080@gmail.com
 
#Tedy 14.02.2022 13:28
Ludzie uważajcie na wpisy Renata Kawulska pozyczki. Ta wyrafinowana oszustka i złodziejka mnie oszukała na kwotę prawie 4200 PLN. Oczywiście jest bardzo przekonywująca co do swej fachowości. Jeżeli kleint ma troche niepewności Potrafi uśpić czujnośc poprzez emaile innch osób zachecających do szukania pomocy u tej Pani którym podobno już im pomogla Sporządza dość fachową umowe w której oczywiscie nie znajdziecie jej danych adresowych poza kontem bankowym. Do wsparcia swojej tożsamoci powołuję się na prace jako obsługa w Trust Tank Banku. W zarzadzie jej firmy jest Pan Margalski. Wystawia wysokie opłaty zabezpieczenia pozyczki którą może zmniejszyć obitnicę Pojawia się nowa opłata i tak dalej. Potrafi sfałszować dokumenty ubezpieczeniowe, podstawić panel kontaktowy banku ktory nie istnieje. Ostrzegajcie innych przed ta osoba. Nazwisko nie jest chyba prawdziwe. Nie wiadomo nawet czy jest kobietą czy mężczyzna. Często w korespondencji pojawiała się w jej wypowiedziach forma męska jakby się zapominała. Jeśli kogoś to interesowało służę bogata korespondencją z tą osobą. Która dwukrotnie mnie oszukała i wyłudziła ode mnie ok 4200 PLN. Apeluje też do innych osób które padly ofiara oszustwa lub próbie oszustawa przez ta osobę. Aby ujawniałay swoją przygodę z tą i innymi .Tadeusz Zapadka, wies8080@gmail.com
 
#hans finance 03.08.2022 01:27
Nasze oferty pomocy finansowej skierowane są do każdego, kto potrzebuje kredytu na rozpoczęcie działalności lub sfinansowania projektu, a także do tych, którzy nie mają środków na budowę lub opłacenie domu. Nasza kwota waha się od 5.000 zł do 358.000 zł. E-MAIL: hansfiancialservice@gmail.com
nasza firma chciała skorzystać z tej okazji, aby powitać naszych lojalnych klientów w zeszłym miesiącu i podziękować im za zaufanie.
 
#christiane 01.04.2024 14:34
Witam, jestem tu, aby przedstawić Państwu moją bardzo wiarygodną ofertę pożyczki. Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek wszystkim ludziom o dobrych obyczajach, którzy chcą je nabyć, aby dobrze je wykorzystać. Moje oprocentowanie wynosi 3% rocznie. Aby uzyskać więcej informacji, oto mój adres e-mail: christcorinn@gmail.com
 
#christcorinn@gmail.com 01.04.2024 14:45
Jestem emerytowanym bankierem, który całym sercem współpracuje z moim bankiem. Mam na koncie dużą sumę i zależy mi na pomocy osobom, które nie mają środków na realizację swojego projektu, pomagam osobom poważnym i uczciwym, które będą w stanie spłacić pożyczkę w normalnym terminie. W związku z tym będzie musiała ściśle współpracować z moim notariuszem w zakresie procedur stosowanych w celu przeprowadzenia tej transakcji. Oferuję pożyczki krótko-, średnio- i długoterminowe od 5000 do 500 000 euro i więcej. Moje odwrócenie odbywa się z odsetkami w wysokości 3%. Aby uzyskać więcej informacji, oto mój adres e-mail: christcorinn@gmail.com
 
   48/3153  

dodaj wpis
treść:
  podgląd wpisu przed zapisaniem
Jak chcesz autoryzować ten wpis?
 nick tymczasowy, bez logowania się i rejestracji
 chcę się jednocześnie zarejestrować
 mam już konto

 

R   E   K   L   A   M   A

 

google mały prostokat
(180 x 150)

netsprint mały prostokat
(180 x 100)


 

LINKOLD:

CUIDstr8cad2297c318b845708787519cc885d0 
titlestrGazeta Bezpłatna ECHO - forum - ANNA CHROMA FINANSOWANIE 
descriptionstrTutaj dyskutujemy na tematy związane z Bielanami 
keywordsstr 
CUIDstr8cad2297c318b845708787519cc885d0