kanały RSSwyślij znajomym link do tej stronydrukuj stronę
BemowoBiałołękaBielanyLegionowskieŁomiankiMokotówNadarzynTargówekWawerWolaWołomińskieŻoliborzwydanie specjalne
  zaloguj się
  zarejestruj się
  regulamin forum

Forum Echa

 

Targówek

 Aluhaus opinie
   57/2369  

#haraczuq 15.01.2024 16:18
Cześć, Interesują mnie opinię o firmie Aluhaus. Interesuje mnie zamówienie okien aluminiowych, drzwi i ogrodu zimowego - modernizuję restaurację i chcę wszystko mieć na tip top. Słyszałem dobre opinie o firmie, ale jak ktoś ma jakieś zdjęcia realizacji swoich bede wdzięczny za podesłanie mi na maila: jakubharaczuk@gmail.com.
 
#restaurator 22.01.2024 14:57
Hej, Podesłałem Ci wczoraj zdjęcia, ale nie odpowiedziałeś to nie wiem, czy dotarły. Ja zamawiałem ogród zimowy we wrześniu był montaż. Też w Aluhaus. Jestem mega zadowolony, świetnie wykonany i solidny. Klienci bardzo chętnie korzystali z tej części restauracji wręcz nawet rezerwowali stoliki w części z ogrodem zimowym.
 
#haraczuq 25.01.2024 10:07
Tak otrzymałem maila. Dziękuję bardzo. Właśnie zdjęcia do mnie najbardziej przemawiają. Byłem w Twojej restauracji w listopadzie chyba i bardzo mi się podobał Wasz ogród zimowy, ale nie było tam już miejsc i siedzieliśmy w środku. Świat jest mały, dzięki za polecenie.
 
#ginger 07.02.2024 11:06
Zamówiłeś tam? Ja mam od nich drzwi i sobie chwalę. Mam daszek, tak jak zalecają. Drzwi są ładne, nowoczesne, mają sporo przeszkleń. Mimo ulew i wiatru nic nie przecieka. Wiadomo Aluhaus to nie jest niska półka cenowa, ale najdrożsi też nie są. Bardzo dobrą mają jakość i za to warto dopłacić.
 
#haraczuq 19.02.2024 10:40
Tak tak już wstępnie rozmawiałem. Jesteśmy na etapie projektu, wycenę zaakceptowałem.
 
#billy 14.03.2024 16:56
Daj znać koniecznie, jak z tym ogrodem zimowym, bo sam myślę, ale do domu. Zamawiałem w Aluhaus drzwi zewnętrzne aluminiowe i jestem zadowolony. Już 2 lata odkąd mieszkamy i drzwi, jak nowe, ładny, nowoczesny design, szczelne są, nie mogę się do niczego przyczepić, dlatego biorę ich pod uwagę pod kątem zamówienia ogrodu zimowego.
 
#marek88 22.03.2024 21:54
Może trochę inne pytanie, ale producent ten sam. Jak oceniacie ich drzwi zewnętrzne? Czytałem na grupach na Facebooku, że raczej wszystko spoko. Drzwi solidne i szczelne, nie są co prawda to drzwi za 5 tysięcy, ale za jakość i bezpieczeństwo liczę się z tym, że zapłacę.
 
   57/2369  

dodaj wpis
treść:
  podgląd wpisu przed zapisaniem
Jak chcesz autoryzować ten wpis?
 nick tymczasowy, bez logowania się i rejestracji
 chcę się jednocześnie zarejestrować
 mam już konto

 

R   E   K   L   A   M   A

 

google mały prostokat
(180 x 150)

netsprint mały prostokat
(180 x 100)


 

LINKOLD:

CUIDstr43b0de57f59c227083e7377fb351adcc 
titlestrGazeta Bezpłatna ECHO - forum - Aluhaus opinie 
descriptionstrTutaj dyskutujemy na tematy związane z dzielnicą Targówek 
keywordsstr