REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

komunikacja

 

ZTM opuścił Żelazną. Punkt obsługi już nieczynny

  28 grudnia 2021

ZTM opuścił Żelazną. Punkt obsługi już nieczynny
źródło: ZTM

Po zaledwie dziesięciu latach Zarząd Transportu Miejskiego ponownie zmienił siedzibę.

REKLAMA

Jak doskonale pamiętają starsi warszawiacy, pierwszą siedzibą Zarządu Transportu Miejskiego był Pałac Błękitny przy pl. Bankowym. Gdy w 2011 roku zabytek wrócił do spadkobierców dawnych właścicieli, urzędnicy przenieśli się do biurowca na rogu Żelaznej i Grzybowskiej.

Teraz wyprowadzili się na Kamionek.

REKLAMA

Nowy adres ZTM

Siedzibą Zarządu Transportu Miejskiego jest teraz dawny budynek produkcyjny Polskich Zakładów Optycznych, zbudowany w latach 1938-1939 i wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Znajduje się on przy Grochowskiej 316/320, niedaleko przystanku tramwajowego Bliska.

Jak zapowiada ZTM, w zabytkowym budynku na Kamionku będzie pracować około 700 osób. Urzędnicy twierdzą, że siedziba na rogu Żelaznej i Grzybowskiej była dla nich za ciasna a przeprowadzka pomoże w... rozwoju prawobrzeżnej Warszawy. W jaki sposób? Tego już nie wyjaśniają.

REKLAMA

Punkt obsługi zamknięty

Punkt obsługi pasażerów na rogu Żelaznej i Grzybowskiej został już zamknięty. ZTM zaprasza do korzystania z innych punktów. Najbliższy działa na stacji metra Rondo ONZ w dni powszednie w godz. 7:00-20:00.

W punkcie obsługi pod rondem ONZ można m.in. składać wnioski o zwrot biletu kodowanego na karcie miejskiej, odwołania od wezwań za jazdę bez ważnego biletu, przekodować bilet, oddać bilet kartonikowy lub otrzymać abonament strefy płatnego parkowania.

(dg)

.
 

Komentarze (3)

# Pol anonim

28.12.2021 18:44

Dopiero ich było 600 a teraz 700 puchną t.. mózgi to prawie 1/2 kierowców w MZA .

# Arpa61

29.12.2021 05:50

Urzędników jest za mało. Wg dyrektyw Unii Europejskiej w Polsce Ludowej bis powinno być trzydzieści siedem milionów urzędników. Jeśli zabraknie Polaków dobierze się z Niemców.

# azs

03.01.2022 10:17

no i dobrze, mniej kanarów będzie na Woli :) a Praga niech się szczyci prestiżowa placówkę hehehe

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA