REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mokotów

drogi

 

W weekend naprawią Wołoską. Utrudnienia i objazdy

  14 października 2021

W weekend naprawią Wołoską. Utrudnienia i objazdy
źródło: UM Warszawa

W piątek 15 października o godz. 22.00 drogowcy rozpoczną weekendową wymianę nawierzchni jednej z jezdni na odcinku od ronda Unii Europejskiej do Woronicza.

REKLAMA

Wymiana nawierzchni będzie prowadzona przy całkowitym zamknięciu jezdni Wołoskiej w kierunku Pola Mokotowskiego na odcinku od Marynarskiej do Bagażowej. Ruch w stronę Ursynowa odbywać się będzie bez utrudnień. Kierowcy powinni jedynie uważać na wygrodzenia pasów do skrętu w lewo w Uniechowskiego i Domaniewską.

Remont na Wołoskiej

Piesi będą kierowani naprzemiennie do sąsiadujących przejść w miarę postępu prac. Prace zakończą się w poniedziałek 18 października o godz. 4.00.

Objazd utrudnień zaplanowano ulicami Rzymowskiego, Marynarską, Żwirki i Wigury, Białej Floty, Racławicką do Wołoskiej. Z Rzymowskiego będzie można także pojechać Marynarską lub Cybernetyki do Postępu, a następnie ulicami Domaniewską, Suwak, Konstruktorską, Racjonalizacji i Woronicza do Wołoskiej lub al. Wilanowską i al. Niepodległości do Woronicza i Wołoskiej. Możliwe będzie także ominięcie utrudnień ulicami Domaniewską, Samochodową i Woronicza.

Objazdy komunikacji miejskiej

- W czasie prac zmienią się trasy autobusów linii 136, 138, 189, 218, 317, 402, 504, N01, N33, N34, N36 i N86 - zapowiada urząd miasta. - Objazd dla linii 136 w kierunku Młynowa i 218 do Królikarni został wytyczony ulicami Rzymowskiego, Cybernetyki i Postępu. Z kolei autobusy 138 jadące do Utraty, N01 do Nowodworów i N33 do Zajezdni Woronicza zamknięty odcinek ominą ulicami Modzelewskiego, Domaniewską, Samochodową i Woronicza.

Linia N34 będzie miała objazd w stronę Dworca Centralnego trasą: Cybernetyki, Postępu, Domaniewską, Suwak, Konstruktorską, Racjonalizacji, Woronicza. Autobusy linii N36 w kierunku Bokserskiej i N86 na Osiedle Kabaty pojadą Wołoską przez rondo Unii Europejskiej i al. Wilanowską, a w przeciwnym kierunku, do Dworca Centralnego, obie będą kursowały ul. Samochodową.

(dg)

 

Polecamy

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA