REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

Migawki z okolicy

 

José ruszyło na pomoc, w jakim stylu!

  30 listopada 2013

José ruszyło na pomoc, w jakim stylu!

Chęcią niesienia pomocy i zaangażowaniem uczniowie bielańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. José Martí zszokowali zarówno nauczycieli, jak i społeczników z Banków Żywności. Do pomocy zgłosiło się ponad 140 osób!

REKLAMA

W ten weekend w sklepach na terenie całej Polski ruszyła Świąteczna Zbiórka Żywności. Akcja polega na zebraniu jak największej ilości wigilijnego jedzenia dla osób potrzebujących - rodzin z dziećmi, ludzi starszych, ubogich czy bezdomnych. Wszystko to dzięki pracy setek wolontariuszy. W tym roku nikt nie powinien narzekać na brak chętnych - uczniowie José zostali przydzieleni nie do jednej - jak to zwykle bywa, ale aż do trzech warszawskich galerii.

- Zazwyczaj zgłasza się po 20-30 osób. Niesamowicie rzadko spotykamy się z tak dużym zaangażowaniem jednej szkoły - komentuje Anna Kołnierzak, koordynatorka zbiórki w Warszawie.

I kto powiedział, że współczesną młodzież nawiedził duch obojętności?

Agnieszka Hejne

Buduj z nami "Migawki z okolicy"! Zauważyłeś coś, co warto docenić, pochwalić, a może wyśmiać czy wytknąć? Wyślij nam zdjęcie z podpisem na maila: echo@gazetaecho.pl.

 

Komentarze (3)

# michal

01.12.2013 23:14

Zamiast wyciągać kasę od ludzi, poproście pana premiera, aby nie finansował z rezerwy budżetowej idiotycznej komisji p. Laska (300tys. PLN) albo przez jakiś czas zrezygnował z prywatnych lotów na linii WAW-GDA. Pieniędzy wystarczy na kilka tego typu inicjatyw... A to tylko wierzchołek góry lodowej bezsensownych wydatków rządzacych.

# zuberec

04.12.2013 12:43

kretyn, który to napisał, chyba nie rozumie, że młodzież zbierala jedzenie, nie pieniadze, i że tu nie ma miejsca na polityke i mówienie o premierze. DEBIL !!!!!

# Dron

05.12.2013 21:26

#michal jak nie masz nic do powiedzenia, to po prostu się nie odzywaj.

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA