REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ortodonta

31.10.2019 13:20 #Maria82
Jeździcie do ortodonty do centrum Warszawy? Córka sobie upatrzyła Corten Medic i chce jeździć tylko tam, kawał drogi z Nadrzyna, ale są bardzo profesjonalni.
17.12.2019 12:26 #Ćwierkaczor
Pewnie, że tak. Na szczęście taka jazda nie zdarza się za często, więc można sobie na nią pozwolić. Ostatnio mój ulubiony dentysta zainwestował w nowy szyld reklamowy, z Krakowa podobno go ma. Robi wrażenie :D
23.02.2020 19:30 #agatta
My jeździmy do Rock Your Smile w Warszawie, bardzo polecam to centrum ortodontyczne. Uważam, że za dobrym lekarzem warto pojechać ten kawałek, jeśli się mieszka poza Warszawą, bo jednak w stolicy są lepsi fachowcy niż gdzieś pod miastem. W Rock Your Smile mają najlepszych specjalistów. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia córki :)
21.03.2020 15:37 #anja77
Rock Your Smile to naprawdę miejsce godne uwagi :) Zgadzam się, że na wizytę warto podjechać nawet z dalsza. Świetni specjaliści, odpowiedzialnie podchodzący do swojej pracy - nawet teraz klinika pracuje i przyjmuje pacjentów. Jest to o tyle ważne, że czasem wizyta kontrolna jest konieczna. Personel świetny, doświadczony i wykwalifikowany. Polecam!!!
26.03.2020 17:28 #Zusa
ja byłam w Centrum Demed - bardzo fajna ortodoncja, aparat pięknie założony i przede wszystkim bardzo miła opieka!
21.04.2020 21:35 #tamcia
Planuję założyć sobie aparat, taki niewidoczny. Robiłam rozeznanie wśród warszawskich klinik i faktycznie Rock Your Smile ma świetne opinie, tak samo lekarze, którzy tam pracują. Ja wybiorę dr Chruściel, moja znajoma jest jej pacjentką i bardzo chwali :)
19.06.2020 13:52 #karina89
#Maria82 napisał(a) 31.10.2019 13:20

Jeździcie do ortodonty do centrum Warszawy? Córka sobie upatrzyła Corten Medic i chce jeździć tylko tam, kawał drogi z Nadrzyna, ale są bardzo profesjonalni.
Ja jeżdże właśnie do nich. Jak ktoś jest dobry to nie ma co rezygnować. Sama jestem zadowolona, więc rozumiem twoją córke.
22.06.2020 17:16 #joaśka27
Planuję wybrać się na konsultację do Rock Your Smile na Pradze https://centrum-ortodontyczne.pl/ - którego lekarza byście mi polecili? Wiem, że opinie mają bardzo dobre, ale może ktoś tam chodzi i może polecić konkretnego lekarza?
01.07.2020 12:53 #Tamiiii
#joaśka27 napisał(a) 22.06.2020 17:16

Planuję wybrać się na konsultację do Rock Your Smile na Pradze https://centrum-ortodontyczne.pl/ - którego lekarza byście mi polecili? Wiem, że opinie mają bardzo dobre, ale może ktoś tam chodzi i może polecić konkretnego lekarza?
Dr Krakowiak <3 Polecam, jest świetna! Naprawdę zna się na tym, co robi, jest bardzo kompetentna, a na dodatek lubi swoją pracę i to widać! :) Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze, a co najważniejsze - są widoczne efekty leczenia :)
22.07.2020 15:12 zebuszków
Ja mogę ci polecić ortodontę z Krakowa. Naprawdę jest dobry. Ja jestem naprawdę zadowolony. Ale też polecam sprawdzić po prostu jakiś portal typu znany lekarz. Tak chyba najszybciej
REKLAMA
28.07.2020 07:34 #Lara
Ja mogę polecić Ci gabinet Eurodental. Mają tam świetnych specjalistów. Chodzę do nich z dziećmi i jestem zadowolona.
17.08.2020 20:37 #tolazola
Rock Your Smile. Długo szukaliśmy, bo obie córki do leczenia ortodontycznego, ale w końcu nam znajoma poleciła swoją ortodontkę. Mają super doświadczony zespół i szeroki wybór aparatów, bardzo miłą obsługę i przejrzyste zasady współpracy. Leczenie przynosi rezultaty, wszystko idzie w dobrym kierunku. Polecam:)
02.11.2020 14:49 #Tamarara
Ja jeździłam ponad 300 km do Wrocławia do pani dr Iwony Gnach Olejniczak hehe ale warto było bo po zdjęciu aparatu ząbki mam piękne
12.01.2021 14:42 #Aga89
#Tamarara napisał(a) 02.11.2020 14:49

Ja jeździłam ponad 300 km do Wrocławia do pani dr Iwony Gnach Olejniczak hehe ale warto było bo po zdjęciu aparatu ząbki mam piękne
Ja od kilku miesięcy jestem pacjentką doktor Iwony i naprawdę polecam ją z całego serducha! Ortodontka z powołania. Ma świetne podejście do pacjenta i ogromną wiedzę. Co ważne do aparatu miałam wyrwane tylko dwie ósemki i nie było mowy o wyrywaniu czwórek czy piątek co u innych ortodontów u których byłam było priorytetem
04.02.2021 13:04 #Mika
Bardzo sobie chwalę panią ortodontkę z Centrum Stomatologicznego Demed, wszystko jasno mi wytłumaczyła, plan leczenia i jak dbać o zęby z aparatem, zawsze jest też bardzo miła atmosfera w gabinecie
04.06.2021 21:47 #anieeela
Ja leczę się ortodontycznie w gabinecie Rock Your Smile u dr Chruściel i mocno polecam tę panią doktor i klinikę :) Miałam bardzo krzywy zgryz i nie marzyłam nawet, że tak się zmieni mój uśmiech dzięki aparatowi. +100 punktów do pewności siebie, jestem szczerze zachwycona efektem :)

51/250 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA