REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Nadarzyn

REKLAMA

Inwestowanie w złoto

# Jaca

14.07.2021 09:33

Hej, chce zainwestować kilkadziesiąt tysięcy w złoto, tylko to będzie moja pierwsza inwestycja w takim charakterze więc potrzebowałbym w tym zakresie jakieś pomocy, tak żeby kupować w bezpieczny sposób z takiego źródła, gdzie faktycznie będę miał gwarancje, że to złoto będzie miało odpowiedni certyfikat.

 Syśka

17.07.2021 12:49

W co obecnie warto inwestować według Was?
https://www.edikson.com

# Greg55

26.07.2021 09:34

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie z oferty mennica24.pl jestem zadowolony. bardzo dużo ciekawych propozycji szczególnie jeśli chodzi o złote monety. Pod kątem monet o wadze jednej uncji to chyba jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza oferta na rynku, bardzo duży wybór, można na spokojnie budować pod tym kątem swoją kolekcję monet wysokiej wartości.

 Hanz23

29.08.2021 18:36

Lepiej grać tylko z licencją w godnych zaufania kasynach. W przeciwnym razie możesz zostać złapany przez oszustów. W kasynie https://gg199.bet/pl/esportswszystkie gry są sprawdzane pod kątem uczciwości. Rejestracja nie jest trudna. Podaj poprawne dane, nie musisz się martwić o ich bezpieczeństwo. I możesz cieszyć się grami i czerpać przyjemne zyski.

# Lennie

27.11.2021 18:45

Ja inwestuję w złoto i bardzo sobie chwalę taki sposób inwestowania. Zawsze kupuję sprawdzone złoto w mennicy https://mennicakapitalowa.pl/.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA