REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Fotowoltaika rośnie w siłę

18.10.2019 13:02 miroslawa.l
Natknąłem się na firmę http://sunpro.com.pl/ zajmująca się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. Ofertę kierują do domów, firm i rolnictwa. Tak sobie myślę, że fotowoltaika to całkiem niegłupi pomysł. Na razie nie mam własnego domku jednorodzinnego, lecz jak tylko nadarzy się okazja kupimy i zainstalujemy panele fotowoltaiczne.
Macie już takie instalacje? Jak spisują się? Spora oszczędność?
18.10.2019 21:14 #buhek
kompletnie się nie opłaca, stracone pieniądze. NIe dajcie się naciągnąć!!!!!!!!!!!!!!!
30.10.2019 11:56 #gaciarz
Zobacz sobie w Infrashop, to pierwsza firma, która zaczęła sprzedawać panele na podczerwień i systemy fotowoltaiczne w Polsce. Z certyfikatami, najlepszych marek no i w dobrych cenach https://infrashop.eu/
23.12.2019 11:03 #KrystianRek
Fotowoltaika jest niejako przyszłością. Na pewno przyniesie to wymierne korzyści dla kolejnego pokolenia i właśnie z myślą o naszych dzieciach warto inwestować w takie systemy. Ja przy okazji budowy domu zdecydowałem się na takie rozwiązanie, a instalację wykonała firma RS-DOM. Prawdziwi fachowcy, którzy znają się na wszystkim. Jest to firma, która zajmowała się budową mojego domu, ale wykonywanie tego typu instalacji także leży w zakresie ich kompetencji. Rzetelni, terminowi i niezastąpieni.
23.02.2020 19:28 #petersta
U nas panele fotowoltaiczne zamontowała firma http://pgmpv.pl/. Solidnie, sprawnie, w dobrej cenie. Kompleksowo doradzili, odpowiedzieli na wszystkie pytania, wyjaśnili zasady programu Mój Prąd. Profesjonalna obsługa i usługa :) Polecam!
REKLAMA
20.03.2020 13:10 #Bartek43
W ostatnim czasie z tego co zauważyłem zrobiło się to dość popularne. Paru moich znajomych już ma i sobie zachwalają. Teraz moja kolej jestem już wstępnie umówiony z firmą http://wojtmar.com.pl/ która przedstawi mi szczegółowy plan działania, kosztorys i wycenę założenia instalacji.
21.03.2020 15:33 #anikaaa
Z tego co słyszałam PGM Fotowotlaika ma teraz wiosenną promocję na fotowoltaikę. Promocja ograniczona czasowo, a bardzo fajnie wygląda - 8700 zł 3kw i montaż. Warto skorzystać :)

9/161 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Nadarzyn

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Wywóz gruzu na terenie Warszawy. W ofercie kontenery od 1 do 36m3. Kontenery KP5 i KP7 na gruz. Odbiór worków Big-Bag. Usługa ekspresowa, możliwość odbioru odpadów od 270 zł już na drugi dzień od zamówienia. Obsługiwane rejony: - Warszawa, Pęcice, Nowa Wieś, Michałowice, Lesznowola, Komorów, Babice Stare, Piastów, Reguły, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Magdalenka, Łomianki, Józefosław, Zaborów, Strzeniówka, Podkowa Leśna, Marki, Borzęcin, Brwinów, Nadarzyn, Mysiadło, Milanówek, Izabelin, Konstancin Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Ząbki, Leszno koło Błonia, Żabiniec, Mszczonów, Legionowo, Janki, Jaktorów Zamawianie kontenerów online: https://www.ecoexpress24.pl/

Biuro do wynajęcia
 Witaj, pomóż tej osobie, ale tylko tej jednej lub tej samej, która znajduje się w krytycznej potrzebie finansowej i która będzie mogła kiedyś posiadać środki, aby dokonać zwrotu w spokoju i tak jak otrzymała. Zdecydowałem się na pożyczkę finansową między osobami, które bardzo różnią się od kredytu bankowego wyłącznie w celu udzielenia pomocy tym, którym odmówiono pożyczek przez banki z różnych powodów, więc próbując temu zaradzić, trochę sektora zysku. leszekadam.spiewak@gmail.com

Oddam za darmo
 Oferuję Ci pożyczkę od 1000 do 500.000 euro na bardzo prostych warunkach. Robię również inwestycje i pożyczki między jednostkami wszelkiego rodzaju. Oferuję pożyczki krótko-, średnio-i długoterminowe we współpracy z moim adwokatem. Nie wiemy o swoich zwyczajach, a nasze transfery są ubezpieczone przez Bank w celu zabezpieczenia transakcji. Dla wszystkich wniosków złożonych w odniesieniu do stawek i staggerings płatności i będę z waszą pomocą. Wreszcie proszę o kontakt przez e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com Whatsapps: +48 515 702 018

Dam pracę
 Masz problem ze znalezieniem pracy w Polsce? Mamy dla Ciebie propozycję. Praca w Holandii przy zbiorach szparagów. Stanowisko: pracownik fizyczny Lokalizacja: Holandia Start: 28 marca 2020 Obowiązki: wykonywanie zadań związanych z uprawą oraz zbiorem szparagów pracownik będzie się zajmował także sortowaniem szparagów praca w polu Wymagania: zaangażowanie mile widziane doświadczenie w pracy przy zbieraniu szparagów własne konto bankowe Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Pracodawca oferuje: stabilne i legalne zatrudnienie; wsparcie polskiego koordynatora Holenderska umowę o pracę, ciągłość ubezpieczenia, zakwaterowanie na czas pracy oraz dodatki. Aplikacja: Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail work@klaverteam.com lub pod numer tel.: +48 570 901 414 lub +48 570 901 033 Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver (KRAZ 18450)

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA