REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Delidostawa - zamawiacie u nich spożywkę?

17.06.2020 17:28 #Aguilera
Cześć, zamawialiście żywność z dostawą do domu z Delidostawy z Żabiej Woli? Duży mają wybór?
17.06.2020 19:24 #Wilhelmina
Duży. A czego nie ma na stronie internetowej to możesz domówić dzwoniąc albo pisząc wiadomość do nich. Wszystko, nawet mięso dowiozą
18.06.2020 15:20 #Aguilera
Kochana z nieba mi spadałaś :) Mają niskie koszty dostawy więc zamierzam korzystać tylko nie bardzo chce mi się przez internet, słyszałam że telefonicznie można pogadać to powiedzą co mają. Dzwoniłas i pytalaś?
19.06.2020 12:30 #Wilhelmina
Ja jestem internetowa bestia, wolę zamówić online niż dzwonić. Ale chciałam podmienić soki to już telefonicznie podmieniałam. No dostawa tania my z bratową na dwie zamawiamy
19.06.2020 16:30 #Aguilera
No to świetnie ja wolę telefonicznie podpytać co dobrego mają z mięs wędlin serów żółtych warzyw itp. Szybciej się dowiem niż przez stronę www
REKLAMA
26.06.2020 08:02 #Wilhelmina
Ważne że są dwie opcje, jeden woli telefonicznie, drugi online. Ważne że samo się przywiezie do domu to duże ułatwienie

11/181 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Nadarzyn

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA