REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

wypoczynek

 

Ferie w mieście? Galeria Młociny zaprasza na silent disco na lodowisku

  27 stycznia 2022

Ferie w mieście? Galeria Młociny zaprasza na silent disco na lodowisku
źródło: Galeria Młociny

Galeria Młociny przygotowała na ferie zimowe dodatkowe atrakcje. Na zainteresowanych czekają silent disco na lodowisku, zajęcia sportowe oraz wystawy edukacyjne.

REKLAMA

Tegoroczny zimowy wypoczynek rozpocznie się i zakończy silent disco na lodowisku na dachu bielańskiej galerii. Wydarzenia odbędą się 29 stycznia oraz 3 lutego w godz. 16:00-20:00. Uczestnicy mogą liczyć na wyjątkową dawkę muzycznych brzmień.

- Tego popołudnia z pewnością wybawi się każdy, kto lubi tupnąć nogą, a nawet łyżwą do najlepszych, ponadczasowych hitów! To jednak nie wszystkie niespodzianki przygotowane z myślą o tych, którzy uwielbiają aktywne formy spędzania czasu wolnego! - piszą organizatorzy.

Lodowisko będzie czynne przez całe ferie do 28 lutego, od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-22:00, natomiast w niedziele do godz. 21:00. Wstęp jedynie 7 zł, albo paragon z dowolnego sklepu Galerii Młociny na kwotę nie niższą niż 20 zł.

REKLAMA

Zajęcia sportowe

Już 31 stycznia w Galerii Młociny rozpocznie się cykl zajęć sportowych, w ramach których zainteresowani, pod czujnym okiem doświadczonych trenerów z sąsiedniego klubu KS Hutnik, będą mogli poćwiczyć wybraną dyscyplinę sportową. Będzie można bezpłatnie wziąć udział w treningu tenisa, hokeja na lodzie, judo, piłki nożnej oraz jogi dla dzieci i dorosłych. Szczegółowy harmonogram dostępny na www.galeriamlociny.pl. Niedzielne zajęcia z hokeja na lodzie odbędą się na lodowisku na dachu, natomiast pozostałe treningi na parterze obok Banku Millenium.

REKLAMA

"Zwierzaki Dziwaki"

Na parterze obok sklepu Wojas (w godz. 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku i 10.00-20.00 w weekendy) będzie edukacyjna wystawa zwierząt bezkręgowych. "Zwierzaki Dziwaki" to wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych i przekonanie się, co w trawie piszczy! Zainteresowani obejrzą terraria z aż 30 gatunkami bezkręgowców, stanowiska edukacyjne dla młodszych i starszych, a także poznają sekrety życia pod mikroskopem!

Na wystawę "Zwierzaki Dziwaki" Galeria Młociny zaprasza również grupy szkolne i przedszkolne. Wstęp jest możliwy po okazaniu biletu, a ceny rozpoczynają się od 8 zł.

REKLAMA

"Kolejkoland"

"Kolejkoland", czyli unikatowa wystawa pojazdów szynowych, gdzie można bawić się i uczyć przy pomocy interaktywnych makiet i stref aktywności, na których jeżdżą miniatury prawdziwych pociągów. Istotnym aspektem prezentowanym na wystawie jest także wpływ korzystania ze zbiorowego transportu szynowego na ochronę środowiska.

Bilet ulgowy kosztuje 18 zł, normalny 22 zł, atrakcyjne oferty dla grup. Wystawa czynna od środy do piątku w godz. 15:00-19:00, a także w soboty i niedziele od 11:00 do 19:00.

(tw)

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA