REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W TRZECH OSOBACH

Kategoria:  KABARET    występy kabaretowe
W TRZECH OSOBACH
Spektakl Improwizowany: Kacper Ruciński, Wojtek Tremiszewszki, Kuba Śliwiński 
1 lutego 2023, godz. 19:00
Warszawa
Klub Fair Play
Taśmowa 1
bilety od 50,00 zł

W Trzech Osobach do samego wejścia na scenę nie wiedzą, co na niej zrobią.


Witają się z publicznością, podpytują o to, co u nich, chwilkę pogadają, zbiorą kilka słów, skojarzeń i sugestii. A potem przez półtorej godziny z przerwą improwizują. Improwizowane spektakle grupy W Trzech Osobach sprawiają wrażenie, że składają się z niezwiązanych ze sobą wątków/scen/skeczy/głupawek. A jednak z czasem ten misz masz okazuje się mieć jakieś połączenie, we wszystkim o coś zaczyna chodzić, szaleństwo zostaje doprowadzone do jasnej puenty. Przeważnie A jeśli danego wieczoru króluje chaos, to i tak jest śmiesznie! Ich nieokiełznana improwizacja odznacza się dzikim, szalonym tempem, absurdem oraz bezkompromisowością formy i treści. A przede wszystkim dużym pokładem frywolnego śmiechu. Jazda bez trzymanki.


Kacper Ruciński, Śliwa i Wojciech Tremiszewski współtworzyli początki polskiej sceny impro w połowie zeszłej dekady. Improwizowali i improwizują w grupach W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Jachimek-Tremszewski Trio i Dzikie Węże, a także solowo.


Do tego:
Ruciński - stand up comedy, telewizyjny program "Tylko dla dorosłych", Grupa Trzymająca Mikrofon, Bang!, współautor scenariusza do filmu "Juliusz".
Śliwiński - stand up comedy oraz koncertuje z looperem jako "Dźwiękowa podróż przez bełkot mózgu"
Tremiszewski - aktor Kabaretu Limo i serialu "Spadkobiercy", aktor monodramów "Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej", "Pan Trener", "Opowieść o brzydkich słowach".


Zapraszamy i miłej jazdy bez trzymanki!

Szukasz biletu do teatru, na koncert, kabaret? Skorzystaj z wyszukiwarki

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA