REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

TADex

Kategoria:  IMPRO    improwizacje komediowe
TADex
TADex - improwizowane prezentacje 
30 listopada 2022, godz. 19:00
Warszawa
Centrum Zarządzania Światem
Stefana Okrzei 26
bilety od 35,00 zł

Sięgasz po slider i losujesz kontekst swojej prelekcji - wykład motywacyjny, mowa oscarowa czy może przemówienie na weselu. Temat dostajesz od publiczności i zaczynasz swoje wystąpienie korzystając z 10 slajdów, których nigdy wcześniej nie widziałaś/eś na oczy. Przerażające Właśnie takie zadanie czeka improwizatorów oraz gościnnych zawodowych prelegentów podczas wieczoru TADex - idee nie warte propagowania.

Jak im pójdzie tym razem Może będą niczym Tadeusz Kościuszko głoszący rewolucyjne insurekcje o proszku do prania, a może wygłoszą mowę noblowską w stylu Tadeusza Drozdy Błysną intelektem niczym Tadeusz Sznuk czy złożą trzynastozgłoskowca w stylu Pana Tadeusza Tego nie wiemy, bo to wszystko się okaże podczas improwizowanych zmagań na polot, błyskotliwość oraz post-ułańską fantzję.

Wieczór przerostu formy nad treścią. Storytellingowa szarża na oślep. Moralizatorska banialuka udowadniająca, że Power Point wszystko przyjmie. Przekręcone cytaty, zmyślone badania oraz dużo idei absolutnie niewartych propagowania. A wszystko to w imię hasła: A niechaj w naszym kraju wszyscy prawdę znają, że Polacy nie gęsi i swój TADex mają!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA