Stand-up No Limits prezentuje

22 sierpnia 2025, 19:00
Warszawa
Restauracja Angelika
ul. Zabawna 8
Zapraszamy na wieczór pełen humoru, który rozbawi każdego - już 22.08.2025 w Restauracji Angelika wystąpią Paulina Potocka i Karol Kopiec!
Paulina Potocka to jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie stand-upowej. W jej występach można znaleźć nie tylko humor, ale także refleksję i subtelny komentarz do otaczającego nas świata. W jej stylu przeważa inteligentny humor, który zaskakuje nieoczekiwanymi puentami i błyskotliwością. Paulina Potocka jest ceniona za umiejętność łączenia emocji z błyskotliwymi żartami, co sprawia, że jej występy to prawdziwa uczta dla zmysłów.
Karol Kopiec to komik, który w błyskotliwy sposób bawi się tematami codzienności, zwracając uwagę na absurdy życia. Jego styl to połączenie ciętej riposty, trafnych spostrzeżeń i doskonałej obserwacji. Karol Kopiec nie boi się dotykać tematów trudnych, ale robi to w sposób lekki i zabawny, dzięki czemu widzowie nie mogą przestać się śmiać.
Ważne! Występ odbędzie się na ogródku Restauracji Angelika. W razie niepogody występ zostanie przeniesiony do sali wewnątrz restauracji.
Informacje organizacyjne:
*Zakaz nagrywania audio i video podczas występu.
*Osoby zakłócające przebieg wydarzenia mogą zostać poproszone o opuszczenie sali - bez zwrotu kosztów biletu.
*Wydarzenie przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
*Bilet można okazać w wersji elektronicznej - nie trzeba go drukować.
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
REKLAMA
Znajdź swoje wakacje
Polecamy w naszym pasażu
Wstąp do księgarni
REKLAMA