REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Maximum osiągnięć czyli jak zaprogramować się na sukces

Kategoria:  INNE    inne rodzaje występów
Maximum osiągnięć czyli jak zaprogramować się na sukces
Charytatywna konferencja szkoleniowa Maximum osiągnięć czyli jak zaprogramować się na sukces 
1 grudnia 2022, godz. 08:30
Lublin
ACK Chatka Żaka
ul. Radziszewskiego 16
bilety od 29,00 zł

Charytatywna konferencja naukowo-motywacyjna MAXIMUM OSIĄGNIĘĆ CZYLI JAK ZAPROGRAMOWAĆ SIĘ NA SUKCES Konferencja jest wydarzeniem dobroczynnym!

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą:
Krzysztof Diablo Włodarczyk - polski pięściarz, mistrz świata organizacji WBC oraz mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. Pokonał 6 zawodników o tytuł mistrza świata. Na zakończenie spotkania poprowadzi aukcję przekazanych specjalnie na ten cel przedmiotów.
Iwona Guzowska - polska pięściarka i kickbokserka, wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski. Zdobywczyni tytułu Ironmana. Trenerka mocy, uczy budowania siły charakteru i uporu w pokonywaniu własnych słabości.
Beata Drewienkowska - trener przygotowania mentalnego m.in. Krzysztofa Diablo Włodarczyka, Andrzeja Grzebyka, Marty Gęgi, Sebastiana Wiktorzaka, akredytowana trener biznesu i mówca motywacyjny BTI POLSKA, przedsiębiorca z 25 letnim doświadczeniem, oznaczona medalem Prezydenta Miasta Lublin za zasługi dla Lublina, dwukrotna laureatka europejskiego medalu Business Centre Club, twórczyni marki Umysł Mistrza

Prelegentami będą wybitni polscy trenerzy i mówcy motywacyjni akredytowani przez BTI w tym m.in. Monika Grabowska Kuśmierczuk, Ewelina Farbowska, Iwona Rycio, Anna Boguszewska, Agnieszka Soluch, Joanna Kłapyta, Emilia Ochab - Moczulska. Konferencję poprowadzi Sergiusz Ryczel - Trener medialny, prowadzi warsztaty z zakresu skutecznej komunikacji i wystąpień publicznych oraz szkoleń medialnych. Konferansjer, komentator sportowy, dziennikarz, reporter, wydawca. Pracował w koncernie ITI występując na antenach TVN, TVN24 i TVN24 BIS, komentator i prezenter w kanale nSport i Canal+ Sport, właściciel marki Dobrze Gada.

Do udziału w konferencji zapraszamy osoby poszukujące skutecznych sposobów na zmianę swojego życia i kariery, pragnące osiągnąć sukces, poszukujące motywacji do pracy nad sobą i własnym potencjałem zarówno zawodowo jak i prywatnie.

W czasie wydarzenia uczestnicy poznają tajemnicę i drogę ludzi zdeterminowanych, którzy ciężką pracą osiągnęli w życiu sukces i nauczą się jak:
o Wyznaczać jasne cele i układać plan ich realizacji,
o Zbudować nawyki, które pomogą ci osiągnąć sukces,
o Zwiększyć pewność siebie i zachować wewnętrzny balans,
o Wyjść poza strefę komfortu, aby osiągać coraz lepsze rezultaty,
o Kreować sprecyzowaną wizję siebie zarówno w relacjach zawodowych jak i prywatnych,
o Stworzyć jasną i ukierunkowaną na cel komunikację w biznesie,
o Przyjmować pełną odpowiedzialność swoje działania,
o Zaprogramować mózg wg założeń pozytywnej psychologii,
o Rozwijać odporność i nauczyć pokonywać przeszkody w życiu zawodowym,
o Wypracować MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ!

BILETY:

VIP PREMIUM 399zł
- kolacja z Krzysztofem Diablo Włodarczykiem i Iwoną Guzowską czyli naszymi mistrzami oraz wszystkimi prelegentami
- wydzielony sektor,
- wszystkie materiały z konferencji w formie drukowanej
- certyfikat uczestnictwa
- catering podczas konferencji

VIP 79zł
- wydzielony sektor
- wszystkie materiały z konferencji w formie drukowanej
- certyfikat uczestnictwa
- catering podczas konferencji

Normalny 29zł
- certyfikat uczestnictwa

Ważne!!!
Cały zysk z konferencji zostanie przeznaczony na leczenie 19-miesięcznej chorej na serduszko Emilki Taczały. Podczas konferencji zostanie zorganizowana aukcja dla fanów i miłośników sportu. Patronat nad konferencja objął Prezydent Miasta Lublin oraz Brian Tracy.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA