REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Gambrinus Stand-up

Kategoria:  TEATR    komedia, humor
Gambrinus Stand-up
Bełchatów | Gambrinus Stand-up | Jasiek Borkowski + Waldek Nowak 
29 listopada 2022, godz. 19:00
Bełchatów
Pub Gambrinus
Rotmistrza Witolda Pileckiego 2A
bilety od 40,00 zł

Zapraszamy na wieczór ze stand-upem, podczas którego ze swoimi nowymi programami wystąpią: Jasiek Borkowski i Waldek Nowak!

Jasiek Borkowski - jeden z bardziej rozpoznawalnych, undergroundowych stand-uperów, występujący na scenie od 2010 roku. Komik nieokiełznany, kierujący się głównie emocjami. Przeplatanie dziwnych historii z tymi śmiesznymi oraz dodawanie garściami skrajnych emocji do występu to jego codzienność. Bardzo wyluzowany nerwus i bardzo nerwowy luzak. Jedyny w swoim rodzaju. W swoich występach pokazuje świat, który już znamy, natomiast punkt widzenia Jaśka zmienia ten świat o 180 stopni. Niektórzy wracają tam z tęsknotą, a niektórzy bez tęsknoty.

Waldek Nowak - aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i Comedy Club.

-----
*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA