REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Boeing Boeing

Kategoria:  TEATR    komedia, humor
Boeing Boeing
ODLOTOWA KOMEDIA Z UDZIAŁEM GWIAZD 
28 listopada 2022, godz. 19:00
Toruń
Sala Koncertowa CKK Jordanki
ul. Aleja Solidarności 1-3
bilety od 110,00 zł

"Boeing Boeing" to komediowy hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, który od lat przyciąga tysiące widzów. W 1991 roku sztuka została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii.


Sztuka opowiada historię Maksa, któremu wydaje się, że wie, jak korzystać ze wszystkich zalet poligamii, unikając jednocześnie jej wad. Za pomocą międzynarodowego rozkładu lotów bohater utrzymuje relacje z trzema narzeczonymi naraz. W jaki sposób Otóż każda z nich jest stewardessą w innej linii lotniczej. Pewnego dnia los płata Maksowi figla. Minimalne zmiany w rozkładach lotów sprawiają, że wszystkie narzeczone zjawiają się u bohatera niemal w tym samym momencie. Jak bohater z tego wybrnie Czy pomoże mu niestroniąca od sarkastycznych uwag służąca Nadia Jakie miejsce w tej całej historii obierze przyjaciel Maksa z dzieciństwa - Paweł


Boeing Boeing - zwariowana komedia sytuacyjna


Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. To lot, który nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Dodatkowo dobry humor gwarantuje wspaniały przekład tekstu, którego dokonał twórca dialogów w polskiej wersji filmu animowanego "Shrek" - Bartosz Wierzbięta.


AUTOR: Marc Camoletti

PRZEKŁAD: Bartosz Wierzbięta

REŻYSER: Marcel Wiercichowski


OBSADA:

Elżbieta Jarosik

Karolina Chapko

Anna Jarosik

Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski

Michał Meyer / Bogusław Kudłek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA