REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bal Karnawałowy

Kategoria:  INNE    inne rodzaje występów
Bal Karnawałowy
Niezwyczajny bal karnawałowy. Bal charytatywny na rzecz dzieci z niepełnosprawnością i ich rodzin. 
11 lutego 2023, godz. 19:00
Józefów
Holiday Inn
Telimeny 1
bilety od 600,00 zł

Już 11 lutego zapraszamy na super BAL charytatywny na rzecz dzieci z niepełnosprawnością! Oprócz super zabawy przy muzyce DJa, super jedzenia i picia w luksusowym Holiday Inn Resort Warszawa Józefów zapraszamy na wspaniały koncert jedynego i niepowtarzalnego "Człowieka z Liściem na głowie". Kuba Sienkiewicz (lider zespołu Elektryczne Gitary) wystąpi na żywo specjalnie dla nas! Celem Balu jest uzbieranie pieniędzy na psychoterapię dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością! To cel bardzo ważny! Silni rodzice to silne dzieci!

Zapraszamy do super zabawy przy muzyce DJ a. A także na wyjątkowy koncert Kuby Sienkiewicz, który zagra dla nas 70 minutowy koncert! W trakcie balu będziecie mogli Państwo skosztować wspaniałych dań przygotowanych przez Mistrzów Kuchni Hotelu Holiday Inn Resort Warszawa Józefów. Będzie to bufet składający się z przystawek, dań zimnych oraz ciepłych a także z deserów. Do kolacji nie zabraknie wspaniałych napoi. Zapewniamy 6 godzinny Open bar składający się z napoi zimnych (woda, soki, napoje gazowane) i ciepłych (kawa, herbata) oraz napoi alkoholowych ( Piwo : Żywiec, Wódka: Wyborowa, Wino: białe i czerwone domowej selekcji , Whisky: Dewar's White Label).

W czasie balu odbędą się licytację atrakcyjnych przedmiotów z których całowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci z niepełnopsrawnością oraz ich rodzin. Głównym celem Balu jest uzbieranie pieniędzy na psychoterapię dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością! To cel bardzo ważny! Silni rodzice to silne dzieci!

Szukasz biletu do teatru, na koncert, kabaret? Skorzystaj z wyszukiwarki

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA