REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Aleksandra Radomska

Kategoria:  STAND-UP    występy komików
Aleksandra Radomska
"Zrozumiesz jak dorośniesz" 
29 listopada 2022, godz. 19:00
Olsztyn
Galeria Sowa
ul. Zamkowa 2
bilety od 60,00 zł

Od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, od 2021 roku - na scenie. Debiutancka trasa standupowa okularnicy, która dzięki swojemu ADHD robi masę rzeczy na raz i porywa ludzi na scenie, okazała się spektakularnym sukcesem. Po wakacyjnej przerwie powraca - z nowym, jeszcze lepszym programem i gwarantuje jeszcze więcej śmiechu i refleksji, które zostaną z Tobą na dłużej Program "ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ" W sumie 8 tematycznych setów opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi... zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie.


Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości nasączonych w absurdalnym i sarkastycznym poczuciu humoru Oli.
Masz dość prymitywnych żartów o kutasach i seksie Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli Wbijaj!

Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem... I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem - musisz to zobaczyć!

Wszystkie terminy

30 listopada 2022, 19:00      Elbląg    Klub MJAZZGA
13 grudnia 2022, 19:00      Bielsko-Biała    Klub Miasto
14 grudnia 2022, 20:00      Opole    Cuda Na Barze
15 grudnia 2022, 19:00      Częstochowa    Klub Muzyczna Meta

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA