REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wiadomości z Białołęki

 • Nowy park na Tarchominie coraz bliżej
  25 maja 2023

  Nowy park na Tarchominie coraz bliżej

 • Na Białołęce chodników nie będzie. Urzędnicy wykreślili projekty
  22 maja 2023

  Na Białołęce chodników nie będzie. Urzędnicy wykreślili projekty

 • Wiadukt Marywilskiej otwarty. Na razie ruch wahadłowy
  7 kwietnia 2023

  Wiadukt Marywilskiej otwarty. Na razie ruch wahadłowy

 • Kolejarze planują unicestwić las. Zabiorą 200 hektarów
  25 marca 2023

  Kolejarze planują unicestwić las. Zabiorą 200 hektarów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


znaleziono: 7491
2345250

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Galeria Zbirka

Kalendarium

Co słychać w sypialni Warszawy? Białołęka to zielona dzielnica, która przyciąga wielu Warszawiaków, dlatego nic dziwnego, że informacje z tej części stolicy cieszą się zainteresowaniem. Publikujemy newsy ważne dla mieszkańców całej dzielnicy. Piszemy, co dzieje się na osiedlach domów jednorodzinnych i jakie inwestycje planuje samorząd. Na naszym portalu przeczytasz o bieżących wydarzeniach przy ulicy Modlińskiej i Płochocińskiej oraz przy Trasie Toruńskiej. W serwisie znajdziesz zarówno informacje z kroniki policyjnej dla Białołęki, jak i wiadomości związane z funkcjonowaniem szkół, placówek ochrony zdrowia oraz lokalnych firm. Poznasz aktualne ogłoszenia dotyczące rekrutacji do prywatnych placówek oświatowych i oferty zatrudnienia.

Wiadomości dla mieszkańców osiedli domów jednorodzinnych i bloków

Bez względu na to, czy mieszkasz w bloku, czy też masz dom w willowej dzielnicy Białołęka, wiadomości z okolicy sprawią, że zawsze będziesz na bieżąco z ważnymi wydarzeniami. Dowiesz się, co zmieni się w okolicy oraz kiedy rozpoczną się wyczekiwane remonty. Jako jedni z pierwszych poinformujemy o wypadkach, włamaniach w okresie urlopowym i innych zagrożeniach dla mieszkańców osiedli na Białołęce. Przekażemy Ci również informacje o planowanych wyłączeniach prądu i dostaw wody lub ogrzewania.

Inwestycje, lokalne atrakcje, działania samorządu - sprawdź, co dzieje się w Twojej dzielnicy

Sprawdź, jakie działania podejmuje samorząd, by polepszyć jakość życia mieszkańców Białołęki. Piszemy o planowanych inwestycjach drogowych, budowie nowych przedszkoli i żłobków, nowych nasadzeniach na terenach zielonych. Informujemy o wydarzeniach plenerowych przez cały sezon letni i publikujemy zaproszenia na darmowe atrakcje dla dzieci lub dorosłych. Z nami dowiesz się, jak spędzić weekend w Warszawie i co robić z dziećmi na Białołęce w święta lub Dzień Dziecka.

REKLAMA

REKLAMA