REKLAMA
REKLAMA

Rozrywka

Roztańczone Legionowo. Gdzie nauczymy się tańczyć?

Mandaryna w otoczeniu podopiecznych
źródło: MetroKultura


REKLAMA

Roztańczone Legionowo. Gdzie nauczymy się tańczyć?

Cały kraj ogarnął tańca szał. Od morza do Tatr, jak grzyby po deszczu powstają kolejne szkoły tańca, a kto nie tańczy - ten się nie liczy w towarzystwie. Nagle każdy chce tańczyć, potrafi tańczyć, a nawet przekonuje, że taniec to jego życie.

REKLAMA
Jeśli chcecie się nauczyć tańczyć, jest gdzie. Do wyboru, do koloru. W Legionowie działa tyle szkół tańca oferujących swoje - rzecz jasna - "najlepsze" usługi, że zaczynam podejrzewać, że któraś z nich mogłaby nauczyć tańczyć nawet mnie, bylebym miał odpowiednio gruby portfel. Zobaczmy więc czego, gdzie i za ile można się nauczyć.

Brothers Dance Studio

Brothers Dance Studio założyli i prowadzą dwaj bracia - Paweł i Piotr Tolakowie. Obaj są młodzi, obaj zdolni i przekonują, że potrafią zdziałać cuda i nauczyć tańczyć dosłownie każdego. Otworzyli swoją szkołę w styczniu 2014 roku w Błękitnym Centrum. Paweł był finalistą szóstej edycji programu TVN - "You Can Dance - Po Prostu Tańcz", Piotr występował m.in na deskach teatru Ateneum.

Szkoła proponuje lekcje zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Specjalizuje się w tańcu nowoczesnym, ale grafik jest różnorodny, obejmuje zarówno hip-hop, popping, czy ladies style, jak i taniec towarzyski. Szkoła najbardziej zagorzałych fanów ma wśród młodych ludzi. Dla wielu to miejsce niemal kultowe.

Ceny: młodzież i dorośli : 80-150 zł miesięcznie (4 zajęcia po 60 minut), dzieci: 50-65 zł (4 zajęcia po 60 minut). Niedawno ruszyły zajęcia z akrobatyki. Koszt - 90 zł miesięcznie.

Studio Tańca Roberta Kochanka

Legionowską filię swej warszawskiej szkoły znany m.in. z "Tańca z gwiazdami" tancerz Robert Kochanek otworzył kilka miesięcy temu. - Czemu akurat Legionowo? Bo moja wspólniczka tu mieszka. I to był chyba dobry pomysł, bo jest coraz więcej osób, które chcą się uczyć - mówi tancerz. Na zajęcia zapisało się wiele pań, dla których studio przygotowało taneczną zabawę z tak zwanym ladies latino. Są też pary i coraz więcej dzieci. Zajęcia odbywają się w sali Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ulicy Piłsudskiego. Oferta zajęć to taniec towarzyski, disco, dance, hip-hop, taniec współczesny, jazz i szkolenie na czirliderki.

Ceny: zajęcia dla dzieci od 110 do 130 zł za miesiąc (2 razy w tygodniu po 50-90 min). Zajęcia dla młodzieży i dorosłych: od 130 do 150 zł za miesiąc (raz w tygodniu), taniec towarzyski dla seniorów - 100 zł miesięcznie (raz w tygodniu).

Born 2 Dance Studio

Szkoła działa w Legionowie przy Warszawskiej. Nie tylko uczy tańca, ale ma też doświadczenie w przygotowywaniu dzieci, młodzieży i dorosłych do zawodów tanecznych. Prowadzi grupę taneczną Fame Legionowo z powodzeniem startującą na zawodach krajowych i zagranicznych.

Studio ma ofertę dla każdej grupy wiekowej, zajęcia zaczynają się już od trzeciego roku życia. Oferta stylów jest bardzo bogata: disco dance, hip-hop, jazz, modern, taniec towarzyski - kursy I stopnia, taniec rekreacyjno-użytkowy dla dorosłych, zumba. Dodatkowo szkoła prowadzi gimnastykę artystyczną dla dzieci i młodzieży, rytmikę i zabawy taneczne dla przedszkolaków.

Ceny: 60 zł za cykl czterech zajęć po 45 minut dla przedszkolaków, 60-80 zł za cykl czterech kolejnych zajęć po 60 minut, 130-170 zł za cykl ośmiu zajęć po 60-120 min, 250 zł za pełny kurs tańca towarzyskiego (8 zajęć po 75 minut).

Centrum Tańca i Ruchu

Mieści się przy Sienkiewicza tuż przy samym Rynku. Prowadzi kursy dla dorosłych, młodzieży, dzieci oraz przedszkolaków. Dla tych, którzy mają parę i dla tych bez pary. W ofercie dla pań są m.in. chair dance i ladies styling - by nauczyć się kobiecych, zmysłowych ruchów, zumba i latino fit - by spalić trochę kalorii, latino solo i salsa - dla miłośników rytmów latynoskich. Dla par taniec towarzyski i użytkowy. Można się tu nauczyć m.in. samby, cha-cha, rock'n'roll'a, pasodoble, walca, tanga, polki i wielu innych. Poziomy od mocno początkującego do bardzo zaawansowanego. Jeśli ktoś wybiera się na studniówkę i ma kłopot z nauką poloneza, nauczą go tu na specjalnych zajęciach.

Ceny: przedszkolaki płacą 50 zł za cztery zajęcia po 60 minut, dzieci w wieku szkolnym 60 zł, a młodzież i dorośli 80 zł za miesięczny cykl 4 zajęć po 60 minut. W grupie turniejowej opłata wynosi 100 zł za miesięczny cykl 8 zajęć.

MetroKultura

Centrum Artystyczne MetroKultura założone przez Manuelę Gleb-Karpowską prowadzi bardzo różne zajęcia - wokalne, plastyczne, ale także taneczne. Pod egidą MetroKultury działa Mandaryna Dance Studio - szkoła prowadzona przez znaną skądinąd Martę Wiśniewską. Lekcje tańca nowoczesnego obejmują takie style jak hip-hop, funky, house, disco dance i jazz oraz zajęcia fitness. Zajęcia odbywają się w Liceum im. Konopnickiej, przeznaczone są dla dzieci i młodzieży, a ich koszt to 130 zł miesięcznie (4 zajęcia).

Marta Grzegorczyk - instruktorka specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich prowadzi także kurs Solo Latino Ladies. Koszt - 120 zł miesięcznie (4 zajęcia po 90 minut). Na zajęciach Bartłomieja Domańskiego - tancerza i instruktora tańca najmłodsi przyswajają kroki taneczne pod opieką najbliższych (mamy, taty, cioci, babci). Program obejmuje takie tańce jak: walc angielski, walc wiedeński, samba, cha-cha, rock and roll i wiele innych. Z kolei kurs modern latin dla dzieci w wieku 6-9 lat to zajęcia zawierające elementy tańców latynoamerykańskich i nowoczesnych. Koszt 130 zł miesięcznie (4 zajęcia po 45 minut - dziecko z opiekunem) i 80 zł miesięcznie (4 zajęcia po 60 minut - modern latin).

W MetroKulturze prowadzony jest też kurs tańca towarzyskiego dla par w cenie 120 zł od osoby za 4 zajęcia po 90 minut. Są również specjalne zajęcia. Właśnie rusza przyśpieszony intensywny kurs sylwestrowy.

MOK

Legionowski MOK też uczy tańczyć. Przede wszystkim dzieci. W filii na Targowej pod egidą Alexia Dance Studio odbywają się zajęcia tańca nowoczesnego z elementami gimnastyki artystycznej dla dzieci od 5 lat i młodzieży szkolnej. Jest kurs tańca towarzyskiego dla dzieci od 9 lat, młodzieży i dorosłych, tańca afrykańskiego dla dorosłych i seniorów oraz tańca jazzowego dla dzieci od 7 lat i młodzieży. Zwłaszcza te ostatnie są swego rodzaju ewenementem, nawiązując charakterem do musicali Boba Fosse'a. Pod egidą MOK prowadzone są także zajęcia baletowe dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Na Targowej działa szkółka baletowa Małgorzaty Harmacińskiej, na Norwida Szkoła Tańca Baletka.

Cena: 60-80 zł miesięcznie.

(wk)


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

Roztańczone Legionowo. Gdzie nauczymy się tańczyć?

Robert Kochanek uczy pasodoble
źródło: Robert Kochanek


Roztańczone Legionowo. Gdzie nauczymy się tańczyć?

Robert Kochanek podczas lekcji w legionowskiej "Jedynce"
źródło: Robert Kochanek


Roztańczone Legionowo. Gdzie nauczymy się tańczyć?

Tańce halloweenowe w Brothers Dance Studio
źródło: BDC


Roztańczone Legionowo. Gdzie nauczymy się tańczyć?

Występ grupy Akademii Tańca i Ruchu Fame przed legionowskim ratuszem
źródło: ATiR
22.11.2017 10:34 #aniaaaaaa
Polecam najlepsze zajęcia taneczne we Wrocławiu w szkole tańca http://kt-extra.pl/pl
22.11.2017 16:00 #Miau
#aniaaaaaa napisał(a) 22.11.2017 10:34

Polecam najlepsze zajęcia taneczne we Wrocławiu w szkole tańca http://kt-extra.pl/pl
Puknij się w....czółko
Już widzę tłumy legionowian walące do jakieś śmiesznej szkółki tańca we .....Wrocławiu
22.11.2017 19:11 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

komentarz: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

więcej
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Kupię 2-3 pok., bezpośrednio,na Bemowie. T. 600381377

Sprzedam
 MASZYNA CZYSZCZĄCA COMAC ABILA 52B Szorowarka używana w bardzo dobrym stanie. Maszyna po gruntownym przeglądzie wszystkie elementy zużyte takie jak szczotki węglowe, łożyska,paski,tulejki,gumy ssawy,rury ssące i spustowe wymienione na nowe. Zalety : 3 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii niewielkie wymiary sprawiają że świetnie radzi sobie na klatkach i korytarzach , a także wąskich alejkach magazynowych i sklepowych Niezwykle prosta w obsłudze Wytrzymała, mało awaryjna Dużej mocy silnik odkurzacza sprawia że świetnie zbiera zanieczyszczenia pozostawiając idealnie suchą posadzkę Oferowany egzemplarz jest w bardzo dobrym stanie i jest objęty gwarancją 12 miesięcy . Komplet zawiera: Nowe baterie żelowe 24V 85 Ah Nowy prostownik 24V 16A Nowe szczotki Nowe Uchwyty padów Nowe gumy i osłony http://goo.gl/5wmhW5 szorowarki1@o2.pl

Inne do wynajęcia
 Dzień dobry. Do wynajęcia miejsca paletowe w ogrzewanym magazynie, ok 900m2 w Tarnobrzegu( pogranicze woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego) Oferujemy m.in przyjmowanie, składowanie towaru, Co-Packing, wydawanie towaru, szybkie przeładunki typu cross-docking oraz własny transport, którymi realizujemy dystrybucje. Na magazynie i na placu zainstalowany jest video monitoring, oraz ochrona 24h. Zapraszam po więcej informacji j.drozd@mikolo.pl NIP. 864-176-08-61

Nauka
 Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego - w pracy, w życiu... Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508 www.niemiecki-skype.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsze wydanie

REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.