REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Leroy Merlin w Jabłonnie rekrutuje. Jakim jest pracodawcą?
REKLAMA

Anna
Kierownik Działów Farb i Lakierów, Dekoracji i Oświetlenia Tomasz
Kierownik Działu Ogród Justyna
Kierownik Działu Relacji z Klientami


REKLAMA

Leroy Merlin w Jabłonnie rekrutuje. Jakim jest pracodawcą?

Jak znaleźć pracę dającą satysfakcję? Jak połączyć ją z pasją? Odpowiedzi na te pytania dobrze znają pracownicy powstającego właśnie sklepu Leroy Merlin w Jabłonnie. Poznaj ich historie i sprawdź, dlaczego warto dołączyć do zespołu Leroy Merlin.

15 lat temu Anna szukała pracy, która łączyłaby w sobie aranżację i wykończenie wnętrz ze sprzedażą na dużą skalę. Tak trafiła do nowego sklepu Leroy Merlin w warszawskim centrum handlowym Arkadia. - Na samym początku mojej pracy pozytywnie zaskoczyła mnie kultura firmy w budowaniu relacji międzyludzkich. Wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu, dzięki temu atmosfera jest mniej formalna a bardziej partnerska. Spotkałam tu fantastycznych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem współtworzą sukces Leroy Merlin - wspomina swoje pierwsze kroki w firmie. Teraz, jako kierownik Strefy Dekoracyjnej, pracuje przy otwarciu nowego sklepu Leroy Merlin w Jabłonnie, gdzie dalej będzie mogła łączyć swoją pasję z codzienną pracą. - Moją pasją od zawsze była aranżacja wnętrz. Mam na swoim koncie sporo metamorfoz wnętrz mieszkalnych i firmowych. Wchodząc do jakiegoś pomieszczenia, zawsze widzę jego potencjał, dlatego dział dekoracyjny to miejsce dla mnie - opowiada.

Zespół pasjonatów

Anna swoim doświadczeniem i pasją chce dzielić się ze swoim zespołem, który właśnie rekrutuje. - Szukam osób odpowiedzialnych, z pozytywnym nastawieniem do życia oraz lubiących ludzi i umiejących współpracować. Chcę, aby w naszym zespole znalazły się osoby interesujące się tematyką związaną z aranżacją wnętrz, mające wyczucie koloru i głowy pełne pomysłów. Jestem pewna, że wspólnie stworzymy pozytywną atmosferę, która sprawi, że codzienna praca pełna wyzwań będzie dla nas przyjemnością - podkreśla.

Osoby, których pasją jest ogród, chętnie widziałby w swoim zespole Tomasz Dwulat - kierownik Działu Ogród w Leroy Merlin Jabłonna, a po godzinach miłośnik natury, któremu do stworzenia niepowtarzalnego ogrodu wystarczy kawałek balkonu. - Mieszkam w Warszawie, w bloku. Dzięki temu, że od niedawna mam mieszkanie z balkonem, to właśnie tam mam swój kawałek ogrodu, a w nim trochę papryczek, różnych ziół, pomidory koktajlowe i szczypior. Nie mówię jednak pass, gdyż od dawna marzy mi się własny ogródek a najlepiej domek na wsi - opowiada.

Z dala od nudy

Jak przyznaje Tomasz, w swojej pracy najbardziej lubi dynamikę. - Praca nie może być monotonna i polegać na powtarzalnych czynnościach i sytuacjach. Dział Ogród to właśnie dynamika, którą tak lubię. Wszystko zależy tu od sezonowości, a każdy dzień różni się od poprzedniego - podkreśla i dodaje: - Wystrzał ofert i start sezonu ogrodowego jest na wiosnę. Rozpoczynają się wówczas bardzo intensywne prace pielęgnacyjne oraz dekoracyjne. Nawozimy i sadzimy nowe rośliny, kosimy trawę, wybieramy meble do ogrodu. Lato to czas relaksu, ale też dbania o odpowiednie nawodnienie trawnika i roślin, koszenia trawy i przycinania żywopłotów. Jesień w ogrodzie to głównie prace porządkowe i przygotowanie roślin do zimy. Z kolei zimą żyjemy świętami, sylwestrem i Nowym Rokiem, a na naszym dziale królują wtedy ozdoby choinkowe i choinki.

Choć Tomasz swoją przygodę z Leroy Merlin rozpoczął całkiem niedawno, branża DIY nie jest mu obca. Większość swojego zawodowego życia spędził właśnie na dziale ogrodniczym. - Leroy Merlin to zaufany pracodawca, szanujący swoich pracowników i dający im ogromne możliwości rozwoju oraz awansu. Z kolei dla klientów ma bogatą i atrakcyjną ofertę asortymentową, co dla mnie, jako kierownika działu, również wiele znaczy. Chciałem pracować w firmie, w której mogę zaproponować klientom jak najlepszą cenę za produkt, którego poszukują do swojego ogrodu - podkreśla. - Nie ma lepszej nagrody niż zadowolony klient i satysfakcja z tego, że pomogliśmy rozwiązać jego problem - dodaje.

Dobre relacje

Kontakt z klientami wysoko ceni sobie również Justyna Zielińska, która w Leroy Merlin Jabłonna odpowiada za Dział Relacji. - Nasz dział będzie najliczniejszą ekipą w sklepie. Oprócz obsługi klientów na kasach, zajmujemy się budowaniem relacji z klientami i mieszkańcami na rynku lokalnym. Wiąże się z tym wiele aktywności zarówno sklepowych, jak i pozasklepowych. Cenię sobie pracę z ludźmi, w której dużo się dzieje. Praca w tym dziale daje mi możliwość robienia tego, co lubię - podkreśla. - Budowanie od podstaw sklepu, działu, a co najważniejsze, zespołu jest ogromną przygodą, ale i sporym wyzwaniem - mówi Justyna, która do zespołu sklepu dołączyła w sierpniu. - Od pierwszego dnia czułam się tak, jakbym pracowała w Leroy Merlin od dawna. Dzięki temu dużo łatwiej było mi pokonać drobne obawy pojawiające się pewnie u każdego z nas w nowej pracy. Bardzo ciepłe przyjęcie ze strony pracowników Leroy Merlin oraz ogromne chęci dzielenia się wiedzą na temat prac bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły - wspomina. Teraz te pozytywne emocje chciałaby przekazać dalej.

Kogo szuka do swojego zespołu? Osób komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi, skrupulatnych i odpowiedzialnych. Jak przyznaje, ją samą do pracy w Leroy Merlin przekonała możliwości rozwoju w strukturach firmy, atmosfera panująca wśród pracowników, stabilne warunki zatrudnienia oraz dobra opinia Leroy Merlin na rynku. - Leroy Merlin stawia na ludzi. Ogromne znaczenie ma rozwój pracowników. Dzielimy się wizją, wiedzą, władzą, ale również wynikami - zaznacza Justyna. Co oznacza to w praktyce? - Każdy w zespole ma realny wpływ na funkcjonowanie działu, tym samym na jego wyniki i ostatecznie na sukces nagrodzony premią. Każdy z nas może także poprzez akcjonariat pracowniczy stać się współwłaścicielem firmy - dodaje Tomasz.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Leroy Merlin, wejdź na stronę www.kariera.leroymerlin.pl i zaaplikuj.


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

08.12.2018 23:19 #LM_Ostrobramska
HAHAHAHA widze usuwacie nie przyjemne dla LM komentarze xD jesteście śmieszni jak cała ta spółka ADEO

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

komentarz: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


więcej
REKLAMA

 REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 dzień dobry Czy potrzebujesz pożyczki na cele osobiste lub na potrzeby swojej firmy? Oto dobra wiadomość dla ciebie. Jesteś we właściwym miejscu. Posiadamy zdolność do udzielania firmom i osobom indywidualnym pożyczek / pożyczek biznesowych i osobistych przy stopie procentowej 3%. E-mail: azertmorter@gmail.com WhatsApp: +13219993670 https://avantinc.webnode.com Avant Credit Złóż wniosek o pożyczkę gwarantowaną

Kursy, szkolenia
 Do not use all of these Private Money Lender here.They are located in Nigeria, Ghana Turkey, France and Israel.My name is Mrs.Ramirez Cecilia, I am from Philippines. Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal or business loan?contact Fast Legitimate Loan Approval he help me with a loan of $78.000 some days ago after been scammed of $19,000 from a woman claiming to be a loan lender from Nigeria but i thank God today that i got my loan worth $78.000.Feel free to contact the company for a genuine financial call/whats-App Contact Number +918929509036 Email:(fastloanoffer34@gmail.com)

Różne
 ### DOMOWE WIZYTY PIELĘGNIARSKIE //// TEL 574-213-026 /// Usługi pielęgniarskie profesjonalnie - Warszawa i okolice. Zdejmujemy szwy w domu, wykonujemy opatrunki, zastrzyki, kroplówki, lewatywy. Zajmujemy się pielęgnacją odleżyn i innych ran trudno gojących się. Pomożemy w pielęgnacji stomii. Stawiamy bańki próżniowe bez ogniowo. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszej szerokiej wiedzy medycznej popartej wieloletnią praktyką pielęgniarską. Z wizytą pielęgniarską dojedzie do pacjenta magister pielęgniarstwa z kilkunastoletnim stażem w zwodzie. Potrzebujesz pomocy zaufanej pielęgniarki ----ZAPRASZAMY

Usługi inne
 ###***USŁUGI PIELĘGNIARSKIE W DOMU - tel.: 730-683-774*** - pielęgniarka z długoletnim stażem. Dojeżdżam do pacjentów w całej Warszawie i pobliskich miejscowościach. Oferuję szeroki zakres usług pielęgniarskich, m.in.:zastrzyki, kroplówki, zmiana opatrunków, lewatywy, pielęgnacja stomii, instruktaże w zakresie pielęgnacji stomii, pielęgnacja odleżyn, instruktaże w zakresie pielęgnacji odleżyn, stawianie baniek, zakładanie sondy do żołądka, (również karmienie przez sondę), pielęgnacja pacjenta w łóżku, zdejmowanie szwów, pielęgnacja ran trudno gojących się, cewnikowanie pęcherza moczowego, wymiana cewnika, pomiary ciśnienia, cukru. **UWAGA**zastrzyki oraz kroplówki - wymagane zlecenie od lekarza


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsze wydanie

REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA