REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Chris

23.02.2016 18:20

Jakby ktoś tam stanął ktoś ze zwykłych ludzi na pewno byłby mandat. Dlaczego policjanci i straż wiejska to święte krowy?. Non possumus!!!1

# PawelZ

24.02.2016 08:30

#Chris napisał(a) 23.02.2016 18:20
Jakby ktoś tam stanął ktoś ze zwykłych ludzi na pewno byłby mandat. Dlaczego policjanci i straż wiejska to święte krowy?. Non possumus!!!1
Często tam parkują samochody petentów urzędu (urząd widzę z okien) - i może raz widziałem Straż Miejską która interweniowała w stosunku do pani parkujacej na kopercie - chodnik jest tam na tyle szeroki że nikomu nie szkodzi stojący samochód - trawnika również nie rozjechali - więc nie widzę powodu do krytyki

# Ja77

26.02.2016 00:01

PawelZ - Skoro jak twierdzisz cytuję - ''chodnik jest tam na tyle szeroki że nikomu nie szkodzi stojący samochód'' to po co przy przystanku autobusowym wisi znak ZAKAZ ZATRZYMYWANIA? Czy ja też mogę sobie tam stawiać bezkarnie auto? Przecież nikomu nie będę przeszkadzać w/g twojej logiki.

REKLAMA

 markus

28.02.2016 13:13

Już po premii będzie, gorsza niż żółta kartka

# PawelZ

28.02.2016 21:44

#Ja77 napisał(a) 26.02.2016 00:01
PawelZ - Skoro jak twierdzisz cytuję - ''chodnik jest tam na tyle szeroki że nikomu nie szkodzi stojący samochód'' to po co przy przystanku autobusowym wisi znak ZAKAZ ZATRZYMYWANIA? Czy ja też mogę sobie tam stawiać bezkarnie auto? Przecież nikomu nie będę przeszkadzać w/g twojej logiki.
A odróżniasz samochody służb /policja, SM, Straż Pożarna, pogotowie, gazownia itd./? nie każda interwencja wymaga jazdy na sygnale (tak światła/kogut powinny być włączone i co powinno się wykonać na policjantach wyrok ? - najlepiej pluton egzekucyjny) - ma ktoś pewność że funkcjonariusze nie byli służbowo w urzędzie lub po sąsiedzku? Nie chodzi o uprzywilejowanie służb tylko nie wiemy co tam robili - ale na 100 % nie zablokowali ruchu, nie utrudniali jazdy i nie rozjechali trawnika w przeciwieństwie do wielu kierowców "cywilnych"

# lideksynubeka

29.02.2016 12:08

Pawel Z
Rozumiem,że twój tatuś z MO nie po ci załatwiał robotę w policji,abyś się przejmował jakimiś tam głupimi przepisami. One są dla zwykłych ludzi,a nie dla panów policjantów po 4 klasach podstawówki i dziedzicznym zespołem downa na twarzy

REKLAMA

# Lis56

01.03.2016 20:05

lideksynubeka - rozumiem że równie stanowczy w ocenach będziesz dla pojazdów firmy Nexbike buszujących po przejściu dla pieszych na Placu Zawiszy i rowerzystów przejeżdżających przez pasy ? Prawo wszak jest jednakowe dla wszystkich? I uwaga - może Tobie się trafi dziecko z Trisomia - zrozumiesz wówczas że nie robisz najlepiej I szczerze życzę aby w chwili kryzysowej kierowca radiowozu/karetki/straży najpierw znalazł dobre miesce do zaparkowania - wszak mógłby komuś utrudnić życie

# lideksynubeka

02.03.2016 20:53

Lis56
Rowerzystów nie cierpię i wszelkiego typu masy krytyczne uważam za debilizm organizowany przez debili dla innych debili.Skoro za przejazd przez pasy należy się mandat,to należy to egzekwować. Bez litości.I za jazdę po chodniku
A co do parkowania,to karetki i strażacy potrafią zaparkować się normalnie.Może dlatego,że aby zostać ratownikiem medycznym czy strażakiem,trzeba być normalnym. Tylko bydlaki z policji parkują na zakazie na środku chodnika.Kto im wystawi mandat?Koleżka od pały,podobny im kretyn co został policjantem,bo był za głupi na kasę w Biedronce?
Ale aby zostać policjantem( w odróżnieniu od strażaka czy ratownika) nie potrzeba kwalifikacji.Wystarczy dziedziczny po tatusiu milicjancie debilizm lub zespół Downa.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break