REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

znowu zimno w autobusach ZTM

 Alf

23.10.2003 11:47

Tylko w niektórych autobusach kierowcy włączają ogrzewanie.
Czyżby znowu (jak w zeszłym roku) były premie za oszczędzanie na benzynie, koszte, zdrowia pasażerów?

# rudolf

23.10.2003 19:48

Na to wygląda

# jawor

23.10.2003 20:55

A od kiedy to drogi Alfie autobusy opalane są benzyną a tak w ogule to nie narzekaj jeszcze jest piękna polska jesień, jeszcze nie ma mrozów a jak jest Ci zimno proponuję poprostu ubrać się troszkę cieplej , czapeczkę założyć żeby główka nie marzła.

REKLAMA

# zimowe chłody

24.10.2003 15:01

Ropą.
Ale co to zmienia?
Zimno i ptaki odleciały do ciepłych krajów.

# Kotkaa

24.10.2003 20:04

Jakimś paliwem ekologicznym, przynajmniej tak jest na nich napisane.
Zimno i w autobusach też zimno. A w niektórych okna się nie domykają, hi, hi, jest wtedy sporo wolnych miejc, bo ludziom się nie chce tej wody z foteli wytrzeć...
Czapeczka nie pomaga, raczej grube skarpetki. Ale kiedy zrobi się jeszcze troszkę zimniej (a zima ma byc długa i ostra), to nawet skarpetki nie pomogą.

# teraz polska

25.10.2003 21:53

Ale i tak naszą atrakcyjną polską ziemię wykupią Francuzi, Włosi i Hiszpanie właśnie z powodu naszego cudownego klimatu.
Nasza polska słota i chłody na pewno ich przyciągną. A nasze dobre sampoczucie i radość życia będzie stanowiło argument decydujący do porzucenia ich nudnych, osłonecznionych przez cały rok domów.
Strzeżcie się Unii!

REKLAMA

# Gonzo

27.10.2003 09:19

A pamiętacie, jak w zeszłym roku Kaczyńki obiecywał, że już zawsze będzie ciepło w autobusach ? Miał zmienić zasady wynagradzania kierowców, i co?
Jak widać BREDNIE, BREDNIE, BREDNIE, BREDNIE I JESZCZE RAZ BREDNIE !!!

# rudy

27.10.2003 09:28

Gonzo to tak wszyscy, kaczka najwięcej ale sami mu daliśmy pole do popisu zmieniajac ustawę warszwską.Wyobraż sobie co będzie gdy zostanie prezydentem Polski?

# Gonzo

27.10.2003 12:37

... no chyba żartujesz, on ? to ja się wyprowadzę z tego kraju ... :(

REKLAMA

# rudy

27.10.2003 12:43

A kogo widziałbyś na tym miejscu, (aby się nie wyprowadzić)?Bo odpowiedziach na tym forum ciągle przychodzą mi różne cytaty do głowy, chociażby a lepiej nie bo znowu wywołam jakąś odpowiedź
byłego polityka.

# Gonzo

27.10.2003 13:36

Stary, ja ci dam odpowiedź:
GONZO NA PREZYDENTA !!!
i tu się po kimś powtórzę: może lepiej nie będzie, ale napewno śmieszniej :)

# Gonzo

27.10.2003 13:41

... i do Disneylandu zamiast do Unii kraj zaprowadzę, bo z takim sejmem nigdzie indziej się nie da :)

REKLAMA

# Gonzo

27.10.2003 13:46

... a na poważnie, to wiesz jak jest,
kicha jest :(

# rudy

27.10.2003 14:45

Wiem Gonzo wiem i ciężko mi się z tym żyje.A jak sam widzisz najważniejsza jest gadka, obrzucanie epitetami.A może by tak kto postarał się aby zmniejszyć bezrobocie?

# Gonzo

27.10.2003 18:09

To jest naprawdę problem. Nie da się tego od ręki rozwiązać. Tu kilka rzeczy wchodzi w grę. Widzisz, tak naprawdę człowiek obrotny, potrafiący się dobrze sprzedać nie będzie miał z tym problemu, jak ja i ty (prawdopodobnie). Ale jest masa ludzi w naprawdę trudnej sytuacji, tylko co zrobić. Wiesz jak jest. Znajomym się pomaga, ale to nie ta skala. Tu trzeba ROZWIĄZAŃ STRUKTURALNYCH, a nie manufaktury :(
... a tu trzebaby Hausnera Gonzem podmienić :)

REKLAMA

# rudy

28.10.2003 08:19

gonzo przeczytaj sobie przy porannym śniadanku jak traktuje
kolega pana P. waldek.Dla mnie jest to obraźliwe.Popieram pomysł
w/w.Jeżeli sami coś nie zerobimy , jeżeli ludzie się nie zjednoczą, jeżeli nie przestaną się bać to .... sam wiesz

# Gonzo

28.10.2003 10:03

już dostał po łbie :)

# Gonzo

28.10.2003 14:12

a nie łapię z tą bojaźnią, ja się nie boję nikogo, a ty ?
ja mogę, jak się ktoś ze mną założy, na smoka nasikać z tego balkonu w ratuszu i co mi zrobi?
... albo na tego świentkowskiego :)

REKLAMA

 Ptysia

28.10.2003 21:06

Gonzo...jesteś cool!!!!!!!

# Gonzo

29.10.2003 10:59

:)
... wiem Ptysieńko, nie jedna już mi to mówiła :)

# rudy

29.10.2003 12:52

Gonzo to nie chodzi o odwagę, to chodzi o ludzi.Jeden podkłada świnię drugiemu, widzimy jak się okrada w innych i nikt nie reaguje, ludzie drża o swoje miejsca pracy, nie widzą niczego bo niechcą.Zobacz jak reagują na protesty innych, ich to nie dotyczy to mogą się mądrzyć.To jest ten strach.

REKLAMA

# jawor

29.10.2003 17:39

A zaczeło się od zimnych autobusów a zkończyło na polityce, czy Wy nie umiecie o niczym innym pogadać?

# Gonzo

29.10.2003 21:18

no ale co, kolejny raz krew niwinnych ludzi przelewać ?
a czy ludzie oby napewno tego chcą? Jak sam rudy napisałeś, boją się :( Najgorsze jest jednak to, że może przyjść taki moment, że dojdą do wniosku, że ich postawa życiowa była niewłaściwa, ale wtedy może być za późno
a propos, słyszałeś o hutach zasłoniętych rywinem ?

# rudy

30.10.2003 14:45

Niestety nie słyszałem.

REKLAMA

# Gonzo

30.10.2003 22:11

... ano mówi się w sumie tylko o Rywingate, a tu nam huty sprzedali bez osłony socjalnej dla ludu tam pracującego, niebawem 8.000 narodu znajdzie się na bruku bez pracy, to smutne, jakoś mi się to rozmija z moją wizją kraju :(

# lastryko

26.09.2016 22:05

jak jest zima to jest zimno
________________
http://lastryko.eu/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA