REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Babunia

21.07.2015 09:45

Won jóźwik !!!

# lideksynubeka

21.07.2015 10:01

Jóźwik,wracaj do rodzinnych Chlewisk,skąd pochodzi aktualna,nieznająca angielskiego gwiazda PO.Ta,co to snuje się po peronach dworców i zaczepia spokojnych ludzi

# darq

21.07.2015 11:42

Autor artykułu ma jakieś dziwaczne skrzywienie: lewicowcami nazywa ludzi, którzy w dzisiejszej Polsce nie mogliby głosić swoich poglądów, bo są zakazane na równi z nazizmem. Którzy w wojnie polsko-bolszewickiej opowiedzieli się za bolszewikami. Prawdziwi lewicowcy powinni się obrazić za wrzucenie ich do jednego wora z takimi indywiduami.

REKLAMA

# Bemowiak

21.07.2015 18:56

Lideksynubeka wyp.... na pole z naszego pięknego miasta. Pisuary akurat znaja jezyki z jareczkiem na czele buhaahah .Dno !

# chcą mi zdekomunizować ulicę

21.07.2015 19:11

Bezczelność pisowskich radnych sięga zenitu! Nie tylko nie konsultują swoich pomysłów z mieszkańcami tych ulic, ale ostentacyjnie pokazują lekceważenie wobec sprzeciwu mieszkańców. I to jest upodmiotowienie społeczeństwa!

# raffo

22.07.2015 00:22

Nostalgia za komuna mnie wyjatkowo wkurza, a takie artykuly probujace wywolac swiete oburzenie sa w moim odczuciu zalosne. Na mnie nie dziala.

REKLAMA

# robson82

23.07.2015 23:11

dosyć tego... jeśli Pisiory są takie mądre to niech płacą za koszty wymiany dowodów, aktów notarialnych i wielu innych dokumentów które należy wymienić....... złodzieje gorsi od PO

# Gerard

24.07.2015 06:44

Tak, to jest najbardziej oczekiwana zmiana na Bemowie.Nie chcemy równych chodników,nowych szkół,przedszkoli,sensownej zieleni tylko nowych tabliczek MSI.Pani Olga Johan jest z Nowego Bemowa-czy ona nie widzi tego syfu wzdłuż Powstańców Śląskich?

# copyleftist

25.07.2015 08:26

Kędzierski ---
Był początek lat 80. Kiedy wprowadzałem się na Bemowo, do domu na ul. Kędzierskiego, zapytałem w urzędzie dzielnicy, kto to taki, ten patron ulicy. Pani odpowiedziała: to nasz chłopak z czerwonej Woli, był zastępcą członka KC.

REKLAMA

 copyleftist

25.07.2015 08:29

Kędzierski ---
Był początek lat 80. Kiedy wprowadzałem się na Bemowo, do domu na ul. Kędzierskiego, zapytałem w urzędzie dzielnicy, kto to taki, ten patron ulicy. Pani odpowiedziała: to nasz chłopak z czerwonej Woli, był zastępcą członka KC.

# zorro

12.09.2017 15:14

Chamy z ruskich ziem, jak wam się podobają zbrodniarze,to wieszajcie sobie ich portrety ale w domu. Won ubeckie mieszańce. Wszystkie komuchy pracowały w biurze .w tył głowy strzelali krasnale.

# prawy i sprawiedliwy

24.05.2019 16:05

Precz z komuną!

REKLAMA

# Wiosenka

24.05.2019 21:27

Każdy ksiądz pedofil powinien siedzieć w więzieniu, a nie na parafii! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA