REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

05.10.2017 19:02 #Zbielan
Mam nadzieje ze buda zniknie i bedzie to poczatek porzadkow i kolejne postawione nielegalnie blaszaki tez znikna z Bielan
05.10.2017 19:06 #Księżycowy
Z tego co pamiętam budka stoi od 20 lat. W okolicy znajdują się dwie szkoły, przedszkole i oczywiście dom dziecka. Także raczej samochody szybko tam nie jeżdżą, natomiast z tego co zauważam autobusy
komunikacji miejskiej jeżdżą najszybciej. Jedynie straży pożarnej na sygnale budka może ograniczać widoczność, ale z kolei nie słyszałem, żeby mieli kiedykolwiek jakąś kolizję w przeciwieństwie do skrzyżowania z Żeromskiego. Moim zdaniem budka ostatecznie mogłaby stanąć po drugiej stronie chodnika.
Tylko te koszty, pozwolenia, dzierżawy tu jest problem.
05.10.2017 19:10 #Jeep
#Zbielan napisał(a) 05.10.2017 19:02

Mam nadzieje ze buda zniknie i bedzie to poczatek porzadkow i kolejne postawione nielegalnie blaszaki tez znikna z Bielan
Mam nadzieję że ty znikniesz z tego forum. Bedzie to początek czegoś dobrego....
Moze twoja buda gdzie pracujesz też zniknie razem z tobą
05.10.2017 20:27 #Stmpl
Na początku dawno temu była tam wypożyczalnia kaset VHS :-)
05.10.2017 21:56 Cycu
To nie jest blaszak czy obskurna buda, żeby się zaraz czepiać. Miejsce pracy dla podatnika odprowadzającego podatki z pożytkiem dla nas wszystkich.
Dzieci na przerwie mogą sobie ciacho strzelić, matka dziecku po szkole też może kupić coś słodkiego ect...
Także cukiernia posiada potencjał. No chyba że wolicie, żeby wasze dzieci latały po dopalacze, bo też tego dziadostwa zawsze tam nie brakuje szczególnie przy handlówce.
A może w końcu ZDM w porozumieniu z dzielnicą chce tam po prostu parking zrobić dla słoików. Przecież odcinek Żeromskiego - Schroegera już dawno jest parkingiem. Czas pokaże zamiary mataczy.....

Skoro tyle lat nie przeszkadzało i nagle przeszkadza to ktoś musi mieć w tym interes, żeby to skasować.
Nie ma inaczej.
05.10.2017 22:29 #Jeep
Pełno gamoni z polecenia w ZDM więc robią co im się podoba...
06.10.2017 01:00 #Pokora
Ciekawe na co im grunt potrzebny, że nagle takie maleństwo zaczęło przeszkadzać.
06.10.2017 11:26 #Agnieszka
Koszmarny błąd we wstępie. Albo mały, albo pawilonik. To się wzajemnie wyklucza. Masło maślane. Bardzo proszę Szanowną Redakcję o poprawną polszczyznę i zatrudnienie korektora z prawdziwego zdarzenia.
06.10.2017 14:00 #synek
Mały pawilon lub duży pawilon jak wolisz, ale to nie dotyczy tematu i nie ma żadnego znaczenia.
07.10.2017 01:13 #Rafał
Szkoda, że z taką determinacją miasto nie usuwa budy-widma stojącej na rogu Wrzeciona i Przy Agorze (przy Przy Agorze 5).
07.10.2017 20:08 Darek
Nie wiem dlaczego przeszkadza im tam cukiernia. Co innego gdyby było to wysypisko śmieci.
wpis modyfikowany 1 raz, 07.10.2017 20:13 
08.10.2017 11:29 #Aleja Zjednoczenia
#synek napisał(a) 06.10.2017 14:00

Mały pawilon lub duży pawilon jak wolisz, ale to nie dotyczy tematu i nie ma żadnego znaczenia.
Gościu, jeśli nie odróżniasz w języku polskim zdrobnień, pomidora od pomidorka, to się nie wypowiadaj. Bo ci wcisną mutanta wielkości dyni albo słonia, a ty łykniesz takiego mutanta, nawet nie rozumiejąc o co kam on. Dla ciebie pawilon i pawilonik to to samo? No proszę ja cię, nie załamuj ludzi. Bambulec, kamień, kamyczek, to to samo? English. Bird. Little bird. Etc. Przemyśl kwestię zanim coś napiszesz.
08.10.2017 11:39 #Gryzu
Okazuje się, że wysypisko im nie przeszkadza, przynajmniej nic skutecznie przez wiele lat nie potrafili z tym zrobić. Natomiast cukiernia stoi ( budynek) od ponad 20 lat i nagle przeszkadza. Mychą trąca .....
16.10.2017 10:57 #Dominika
Jakis cholerny społecznik sie znalazl lazil do gminy i wyłaził swoje. Ja sie przesiadlam na cukiernie na Podczaszynskiego 31 teraz to jest moja ulubiona bo nie masówka i fajna babka obsługuje.

69/1327 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Montaż mebli Warszawa 505257652 zadzwoń Montaż mebli Warszawa 505257652 zadzwoń Kupiłeś nowe meble, ale nie radzisz sobie z ich montażem lub zwyczajnie nie masz na to czasu? Zwróć się do nas, a nowe meble już niebawem staną w Twoim domu, mieszkaniu bądź biurze. Specjalizujemy się w skręcaniu i montażu mebli wszelkiego rodzaju, niezależnie od ich gabarytów czy przeznaczenia. Z całym przekonaniem możemy zapewnić, że montaż mebli nie ma przed nami żadnych tajemnic, a potwierdzeniem tego są liczne usługi montażowe, które dotychczas zrealizowaliśmy i satysfakcja Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać. montaż mebli . tel. 505257652

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Szukam pracy
 Witam. Jestem przystojnym, zadbanym mężczyzną w wieku 35 lat, 183cm wzrostu, 88kg, brunet. Pracuję od poniedziałku do piątku ale mając zbyt duże zadłużenie kredytowe szukam dodatkowych dobrzepłatnych prac nocnych i weekendowych. Bardzo proszę o propozycje na telefon 796029971. Andrzej.

Dam pracę
 Szukasz pracy lub dodatkowego zajęcia ? Pokochaj piękno tak, jak my i już dzisiaj dołącz do Zespołu Fenix Jewellery&Cosmetics, kupuj taniej elegancką biżuterię srebrną oraz perfumy i zarabiaj na ich sprzedaży. Sprawdź jakie to proste! Kupujesz z rabatem na własne potrzeby. Sprzedajesz produkty w cenach katalogowych - zarabiasz na marży. Zostajesz Liderem i tworzysz swój własny Zespół Dystrybutorów. Sprawdź szczegóły na : www.fenix-biznes.webnode.com lider-fenix.jewellery@biznespoczta.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.