REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# wawer

26.08.2015 18:19

I jeszcze night club....

# monique

06.09.2015 10:44

W sumie kino myślę że miałoby spore zainteresowanie na bank większe niż TUI i Kuorosawa

# Rogatkowa

13.09.2015 22:18

A najemcami dużego domu z czerwonej cegły róg Rogatkowej i Zwoleńskiej są kolorowi z brodami, czy ktoś wie czym oni się zajmują, co tu robią i czego chcą? czy właściciel tego domu sprawdził ich w jakikolwiek sposób? nic na to nie poradzę, po prostu boję się

REKLAMA

# Emerty

06.11.2015 09:51

Tragedia, a gdzie Biedronka ?

# AntyRogatkowa

06.11.2015 22:15

Do #Rogatkowa: chamuj sie prosta rasistko

# Do Rogatkowej

06.11.2015 23:15

13.09.2015 22:18#Rogatkowa
A najemcami dużego domu z czerwonej cegły róg Rogatkowej i Zwoleńskiej są kolorowi z brodami, czy ktoś wie czym oni się zajmują, co tu robią i czego chcą? czy właściciel tego domu sprawdził ich w jakikolwiek sposób? nic na to nie poradzę, po prostu boję się
TYLKO CHROŃ MNIE PANIE POGARDY, OD NIENAWIŚCI STRZEŻ MNIE, BOŻE...

REKLAMA

# mieszkanka

25.11.2015 19:04

#Rogatkowa
Ja również zwracam uwage na to jacy ludzie mieszkaja wokol nas. Bedąc w Biedronce na zakupach wsłuchiwałam się w to jakim językiem się posługują i zdecydowanie nie był to język arabski. Bardziej przypominał indyjski lub inny język dalekiego wschodu. Studiowałam nauki orientalne.

# wawrzak

27.11.2015 17:48

To są NEPALCZYCY !!!!

# Indianin

27.11.2015 18:17

@mieszkanka
Studiowała Pani orientalistykę i nie wie, że nie ma języka "indyjskiego" a Indie nie leżą na Dalekim Wschodzie?

REKLAMA

# tatka

02.06.2016 17:23

Spójrzcie: http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Dobrej jakości kosmetyki są jednoznaczne z dobrą jakością ułsug.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy