REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# KaKa

27.04.2013 09:00

Fajne, że jest szansa na poprawę. Sport to zdrowie. Mam wiele pomysłów, które ożywią i usportowią naszą dzielnicę. Zaczniemy od dzieci i młodzieży. To jest w tej chwili najważniejsze. Trzeba koniecznie oderwać nasze dzieciaki od komputerów, internetu, playstationów ... Aby wyrosło nam zdrowe pokolenie Polek i Polaków, my musimy zapewnić im możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeśli zarazimy miłością do sportu setki młodych ludzi - w przyszłości będziemy zdrowym narodem, a i kilku mistrzów olimpijskich się doczekamy.

# Darek Jerzak

27.04.2013 09:20

Może wreszcie będzie normalnie

# JarekF

01.05.2013 09:20

A to ci dopiero ładna historia z tymi boiskami!!! No, no! Kto by pomyślał!!!
Przecież mamy takie wspaniałe pełnowymiarowe i nie spełniające wymagań MZPN-u boisko przy Picassa. Czyżby to właśnie z tym boiskiem były jakieś nieprawidłowości? Aż trudno uwierzyć!!!
Nie mniej jednak cieszę się z odejścia byłego już dyrektora Pana Henryka a nowemu dyrektorowi życzę powodzenia, siły do pracy i dużo dobrej woli do współpracy z klubami sportowymi naszej dzielnicy!!!
Ciekawią mnie bardzo pomysły KaKa na ożywienie i usportowienie naszej dzielnicy.
Ciekawe co masz do zaoferowania dzieciom i młodzieży???
W jaki sposób chcesz to zrobić??? Jakimi siłami i środkami???
Czy masz doświadczenie w organizowaniu imprez sportowych???
Być może twoje pomysły sprawią, że znowu zajmę się tym co kiedyś robiłem na Białołęce dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych także.

REKLAMA

# Darek J.

01.05.2013 10:59

Jarku chodzi o boisko przy Kowalczyka, które ze względu na zaniedbania BOS-u straciło gwarancję i wymaga remontu za zgadnij czyje pieniądze?
Myślę, że kilku młodych trenerów, którzy od kilku lat działają w białołęckich klubach przy pozytywnym nastawieniu dyrektora BOS może naprawdę wiele dobrego zrobić.
Może Akademia Piłkarska z prawdziwego zdarzenia z klasami piłkarskimi w szkołach?
Boisko pełnowymiarowe jest na Polfie, ale znając życie wcześniej, czy później powstanie tam centrum handlowe lub osiedle mieszkaniowe.

# JarekF

02.05.2013 07:43

Dzięki Darku za wyjaśnienie.
Kowlaczyka to jak pamiętam jest "Orlik", który miał wyrównać szanse naszych dzieci na uprawienie piłki nożnej.
No, no. To mimo wszystko narobiło się z tymi boiskami!!!
Jeśli się nie mylę Polfa to chyba boisko, które nie jest własnością samorządu???
KaKa!!! Czekam na twoje sportowe pomysły.
Ja miałem tylko dwa.
Pierwszy polegał na tym, że działając w Białołęckim Stowarzyszeniu Samorządowym "Nasze Szkoły" wymyśliłem organizowanie dla dzieci i młodzieży indywidualnych turniejów tenisa stołowego (od 1996 roku) no i oczywiście je organizowałem.
Drugi pomysł to było załażenie wspólnie z ks. Andrzejem Parafialnego Klubu Sportowego AGAPE Białołęka (2003 rok).

# JarekF

23.05.2013 20:48

KaKa
Fajnie, że masz wiele pomysłów
Szkoda, że nie potrafisz (a może nie chcesz) ich wyartykułować na tym forum
Mam nadzieję, że może kiedyś zrealizujesz jakiś jeden swój pomysł nie tylko wirtualnie ale w realu i że skorzystają na tym dzieciaki i młodzież białołęki
Gdybyś rzeczywiście chciał coś zrobić (np. we współpracy) dla dzieci i młodzieży w sporcie to znajdziesz mój pomysł (moje pomysły) na stronie
pks.agape.waw.pl
pozdrawiam
Jarek Filipowicz

REKLAMA

 zed

29.05.2014 10:27

fachowiec od zarzadzania ??? urzędas z politycznego nadania. Czemu nie zatrudni się w prywatnej firmie skoro taki dobry

# Fikander

30.05.2014 08:56

Postuluję wprowadzić hipoterapię.

# 1234567gjdhw

23.04.2021 18:18

To ten dyrektor pobudował korty? To znaczy piekło na ziemi pod oknami to ten człowiek?! Na Światowida 56

REKLAMA

# satos

14.03.2022 10:22

Jeśli planujecie się wybrać na masaże w Krakowie, to polecam - https://moonlightspa.pl/masaze/. Ogólnie warto testować w różnych miejscach i próbować różnych masaży, bo to naprawdę mogę robić ogromną różnicę, a przynajmniej takie jest moje doświadczenie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy