REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zmiana rachunku na nest bank

27.02.2017 18:42 opeke
Witam, zamierzam zmienić swoje aktualne konto w innym banku (ze względu na coraz to wyższe opłaty bankowe i koszty). Szukam instytucji finansowej, która ma wystarczająco dobre opinie o rachunkach.
Przeczytałem również wcześniejsze komentarze na temat Nest Konta w tym nowoczesnym NEST Banku i mam pytanie, a w zasadzie pytania :) Czy mogę przelać środki z payu allegro na to nest konto?
27.02.2017 18:53 asned
2 Nest Bank już od dłuższego czasu oferuje możliwość otworzenia rachunku bankowego korzystając ze strony internetowej. Za czasów Banku Smart było to jeszcze możliwe lub aplikacji na smartfony. Konto osobiste w NEST Banku występuje pod nazwą Nest Konto. Prowadzone jest typowo w złotówkach. Konto jest również prowadzone bez opłat, podobnie bez opłat wydawana jest do niego karta płatnicza. Oczywiście standardowo jest to debetówka, którą dostaje każdy za samo otwarcie rachunku. Wszystkie wypłaty z bankomatów w Polsce oraz przelewy realizowane przez bankowość elektroniczną wykonywane są także bez doliczania prowizji.

Oprócz nest konta złotówkowego klienci mogą także korzystać z rachunków prowadzonych w walutach - USD, GBP i EUR. Do konta może być przyznany limit kredytowy w wysokości do 3900 zł. Ofertę konta uzupełnia konto oszczędnościowe, pozwalające na gromadzenie nadwyżek finansowych. Jeżeli sprawdzałeś samodzielnie recenzje o banku zauważysz, że w NEST Bank opinie są wiarygodne zaś opłaty wyeliminowano praktycznie do samego minimum. Sam zobaczysz również, że opinie, które znalazłeś w sieci były zapewne dość pozytywne, stąd duże zainteresowanie Nest kontem wśród klientów. Konto osobiste może być otworzone przez osobę pełnoletnią, posiadającą adres zameldowania na terenie Polski. W ramach oferty banku jedna osoba może prowadzić po jednym rachunku w danej walucie.

Nest Bank daje możliwość otwarcia rachunku bez występowania o kartę. Karta debetowa VISA wydawana jest w dowolnym momencie. Do każdego rachunku można ustanowić jednego pełnomocnika. Ofertę kont osobistych uzupełnia oferta kont dla przedsiębiorstw. Takie rachunki także są prowadzone w złotówkach i wybranych walutach. Czyli jako rachunki walutowe dostępne w euro, dolarach, frankach i funtach szterlingach.
wpis modyfikowany 2 razy, 03.03.2017 00:26 
27.02.2017 19:16 opeke
Czy wiadomo może już, kiedy dokładnie zostanie wprowadzony NEST Bank oficjalnie w system Allegro?
27.02.2017 19:18 asned
Konsultanci Banku twierdzą, że usługa szybkich przelewów bezpośrednio z Allegro zostanie wprowadzona, tymczasem wystarczy wybrać darmową opcję płatności kartą.
27.02.2017 19:20 opeke
Kiedy dokładnie zostanie wprowadzona możliwość wpłaty pieniędzy we wpłatomatach? Wpłacanie pieniędzy w bankach jest dla mnie szczerze mówiąc minusem, szczególnie jeśli mówimy tu o banku internetowym.
27.02.2017 19:22 asned
Bank jak na razie negocjuje warunki z portalem aukcyjnym. Gotówkę za darmo można wpłacać w oddziałach banku oraz wpłatomatach euronet.
27.02.2017 19:24 opeke
Czy wiadomo coś na temat aplikacji mobilnej na Windows Phone? + czy to prawda, ze tylko 3 razy w miesiącu można pobrać pieniądze z bankomatu bezpłatnie? Kolejne razy podobno kosztują bodajże 5zl, tak jest? ;)
27.02.2017 19:26 asned
Obecnie Nest Bank nie posiada aplikacji na Windows Phone, prawdopodobnie wprowadzi taką w przyszłości. Z banku można korzystać na telefonie bez konieczności instalowania aplikacji
27.02.2017 19:28 opeke
Dziękuje za szybką odpowiedź. Czy wnioskowanie o debet jest płatne? Nie mam tu na myśli odsetek płatnych od stanu ujemnego konta, lecz opłatę za sam fakt uzyskania możliwości by taki debet posiadać?
27.02.2017 19:30 asned
Wnioskowanie o debet jest darmowe. Już podczas wypełniania wniosku o konto online można wypełnić wniosek o debet, albo zrobić to w bankowości elektronicznej po otwarciu konta.
Podstawowy debet do 3900zł dostępny jest bez dodatkowych formalności. Przy wyższym debecie konieczne jest przedstawienie dodatkowych dokumentów.
27.02.2017 19:30 opeke
Czy do Konta w NEST Banku jako pełnomocnik mogę posiadać darmową kartę? Czy ta drugą będzie płatna?
27.02.2017 19:31 asned
Tak, pełnomocnik może otrzymać drugą kartę. Opłata za drugą kartę to 25 zł rocznie.
27.02.2017 19:32 opeke
Czy jako pełnomocnik będę miał dostęp do konta online i będę mógł też wykonywać przelewy? Czy SMS weryfikacyjny będzie przychodził na mój telefon?
27.02.2017 19:33 asned
Pełnomocnik ma dostęp do konta i może wykonywać przelewy posługując się drugim numerem telefonu, na który będą przychodzić darmowe Hasła SMS. Otrzyma także swój login i hasło.
27.02.2017 19:33 opeke
Czy jest coś takiego jak upoważnienie w wypadku śmierci właściciela konta? Czy pełnomocnik ma pełne prawa do kont?
27.02.2017 19:36 asned
Pełnomocnik może dysponować środkami na koncie także po śmierci właściciela. Można także ustanowić pełnomocnictwo do środków na koncie na wypadek śmierci dla osoby nie będącej pełnomocnikiem.
27.02.2017 19:39 opeke
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
14.03.2017 17:29 opiekunnestbank
opeke napisał 27.02.2017 19:20

Kiedy dokładnie zostanie wprowadzona możliwość wpłaty pieniędzy we wpłatomatach? Wpłacanie pieniędzy w bankach jest dla mnie szczerze mówiąc minusem, szczególnie jeśli mówimy tu o banku internetowym.
Szanowny Panie, oddaliśmy do dyspozycji dla naszych klientów ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, znajdujących się w najbardziej uczęszczanych i popularnych miejscach. Wpłacanie pieniędzy we wpłatomatach jest darmowe, a wpłaty gotówki w PLN dokonane we wpłatomacie do godziny 20.00 księgowane są na rachunku zazwyczaj w ciągu godziny.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
14.03.2017 17:30 opiekunnestbank
opeke napisał 27.02.2017 19:16

Czy wiadomo może już, kiedy dokładnie zostanie wprowadzony NEST Bank oficjalnie w system Allegro?
Szanowny Panie, intensywnie pracujemy nad możliwością wprowadzenia Nest Banku do sytemu płatności na portalu Allegro. Obecnie dokonując zakupów na tym portalu, można wybrać darmową opcję płatności kartą i dokonać płatności za zakupione towary właśnie w taki sposób.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
23.03.2017 12:21 Nomad
Większość ludzi ma dobre zdanie na temat tego konta

Opinie o Nest Banku w Antyhaczyku
antyhaczyk.blogspot.com

Ja konto w Nest Bank mam od początku jeszcze od czasów Smarta. Moim zdaniem to jedna z najlepszych obecnie ofert konta osobistego, bo jest darmowe bez warunków i bez warunkowej opłaty za kartę. Oczywiście znajdą się tam jakieś opłaty, ale to za mało istotne czynności, które się żadko wykonuje albo w ogóle się z nich nie korzysta.
wpis modyfikowany 1 raz, 23.03.2017 12:22 

8/294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie