REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Maciek

15.03.2016 14:26

"Zdarzają się też skruszeni grzesznicy" - co za debilne sformułowanie.
Też kładę plecak na siedzeniu obok i też nikt nie musi mi przypominać żeby go zabrać. Pojawia się pasażer który być może będzie chciał usiąść, a wolnych miejsc nie ma, lub są daleko - od razu zabieram, a przynajmniej łapię plecak i daję do zrozumienia, że jestem gotowy go niezwłocznie zabrać jeżeli pasażer będzie chciał tu usiąść. Straszny prymityw i ograniczenie umysłowe bije zarówno z waszej akcji, jak i z artykułu.
Widać że czasy zdrowego rozsądku się skończyły - wracamy do myślenia w stylu komunistycznego betonu.

# Archer

15.03.2016 15:04

#Maciek napisał(a) 15.03.2016 14:26
Prymitywizm to bije od twojego wpisu Maciek. Jeżeli ciebie sprawa nie dotyczy to skąd te nerwy? To jest właśnie akcja promująca zdrowy rozsądek, więc powinieneś ją wręcz pochwalić, a ty jakieś agresywne wpisy umieszczasz. Brak coś u ciebie konsekwencji.

# kleo

15.03.2016 16:14

Zdecydowanie akcja warta poparcia i nagłośnienia.Problem może nie jest jakoś drastycznie widoczny,to raczej epizody.Pisanie że plecak jest na miejscu bo akurat nikt tu nie siedzi do mnie nie dociera.Podświadomie czujemy że obok takiej osoby nie jesteśmy mile widziani i rezygnujemy z takiego miejsca.Zdarzają się jednak takie sytuacje że duży plecak,lub torba podróżna(bo nie ma już innego miejsca)mogła by zostać na takowym by nie tarasować ruchu.

REKLAMA

# ehhhhh232

15.03.2016 18:15

Wolałabym, żeby stołeczny ZTM zakupił parę odkurzaczy do prania tapicerki i użył ich przeciwko własnym fotelom w tramwajach i autobusach. Są wręcz zaimpregnowane brudem i innymi tajemniczymi rzeczami, torby czy plecaki to pikuś w porównaniu do brudu jaki panuje w środkach komunikacji miejskiej w stolicy.

 at.hak

15.03.2016 19:17

Ten problem dotyczy całego kraju - zdarza mi się podróżować komunikacją miejską w kilku dużych miastach Polski i wszędzie jest ten sam problem. Ale nie jest źle - wystarczy zebrać się na odwagę, podejść i przeprosić pytając czy to miejsce jest wolne i czy możesz usiąść i zapewniam że około 90 procent osób zdejmie torby z siedzenia, często zdarzają się nawet przeprosiny za zastniałą sytuację więc mogę powiedzieć że ten problem jest niepotrzebnie wyolbrzymiany przez osoby bojące się zagadać do starszej osoby

# jak

15.03.2016 19:49

Do głupawych podróżnych - zwłaszcza kobiet (około 30-tki) i "zmęczonych uczniów": ja nie muszę się tłumaczyć, że chcę usiąść - NIE NIE NIE KOŁO WAS! - po prostu chcę usiąść, bo mam bilet i takie sama prawa jak Wy! Jesteście to w stanie pojąć???
Śmieszą też mnie kobiety 60-letnie, udające młódki - młodzi chcą, im ustąpić miejsce, a one groznym spojrzeniem obdarowują młodych i odpowiadają (jakby nie do nich było zaproszenie) DZIĘKUJĘ! (i nie siadają, bo takie młode:D:D:D). Jak pózniej mieć pretensje do młodych?

REKLAMA

# ...

03.04.2022 07:50

Tu przykład chamskiego blokowania miejsca plecakiem:
https://m.youtube.com/ watch?v=SQDQWvrxQGw
(skasuj spację w linku między ukośnikiem, a literą "w" - całego linku system nie przyjął.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy