REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zmarszczki - idę na zabig

30.09.2016 06:35 #Anna58
Czy ktoś z was wykonywał już sobie zabieg osoczem bogatopłtkowym? Zamierzam się umówić na wizytę tutaj www.mezoterapia.pl i nie mam pojęcia jakie są efekty. Jakieś rady?
16.10.2016 22:38 #naganiacze reklam
Płacą Ci 2zł za link dlatego pełno tutaj durnych tematów niezwiązanych z Warszawą
15.01.2017 15:21 #Juna
I bardzo dobrze, jesli jest możliwość korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej, to dlaczego tego nie sprobować. Ja mam za sobą kilka zabiegów i jestem z nich bardzo zadowolona. Robiłam je tu http://www.bellazone.pl/ to inwestycja w siebie, w swój rozwój, tak, rozwój, bo dzieki temu stałam się pewniejsza siebie i zmieniłam prace, jestem bardziej otwarta na otoczenie
23.01.2017 12:00 #beatka
kobieto półgodzinny masaż twarzy w paradizzo i nie będziesz potrzebowała żadnych zabiegów, ja chodzę dwa razy w miesiącu... i absolutnie czuje się doskonale a buźka poza serum pod makeup nie potrzebuje żadnych dotakowych kremów do wklepywania etc
02.02.2017 19:16 Polcia12
Jeśli marzy ci się usuwanie zmarszczek czy botoks, warszawa ma ku temu duży potencjał. Możesz to zrobić przykładowo tutaj http://www.bellisana.pl/
22.03.2017 14:06 #Kaja000
Już dawno poszłabym na podobny zabieg, ale strach jest silniejszy.
23.03.2017 12:29 #Paulina_Gilek
Nie ma sensu się stresować - zerknij sobie tutaj i doczytaj wszystko dokładnie zanim zdecydujesz się na ostateczną ostateczność.
27.03.2017 11:52 #nikta
Bardzo dobra klinika znajduje się w Białymstoku- Humana Medica Omeda, ja tam wygładzałam zmarszczki u dr Doroty Żukowskiej. Daleko nie ma , a klinika super
04.04.2017 00:20 #kropa
dr Dorota Żukowska ? o TAK!!! Super efekt!!! Tylko ja u niej byłam w Łodzi, przyjmuje w http://www.plastyczna.med.pl/
04.04.2017 08:25 #trash
spam, spam, spam
06.04.2017 13:31 Piper
z takimi zabiegami to lepiej uważać, bardzo łatwo można się od tego "uzależnić" i potem odbija się to na wyglądzie.

45/308 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie