REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

żłobek na Nowodworskiej

# Majka

30.07.2003 17:09

czy ktoś starał się może o dofinansowanie do żłobka w tym roku?Razem z mężęm jesteśmy totalnie "skołowani" sposobem załatwienia naszego wniosku przez urzędników dzielnicy (z tego co wiemy nie jesteśmy jedyni), totalnym brakiem informacji odnośnie nowych zasad związanych z przydziałem miejsc i ewentualnym zakończeniem całej tej procedury.

# bajadera

31.07.2003 17:26

Czyli co, osoba zarabiająca 4500 i mająca na utrzymaniu 2 osoby nie ma szans na umieszczenie dziecka w żłobku?A co w przypadku gdy dziecko chodzi rok po roku rodzic dostaje podwyższkę - dziecko wylatuje?

# Majka

31.07.2003 20:30

niestety nigdy nie jest idealnie. Mi nie chodzi nawet o sam efekt końcowy, ale o fakt, że powinny być przestrzegane pewne reguły, tym bardziej w przypadku, gdy wyznaczają je sami urzędnicy dzielnicy. Na nasz wniosek nie dostaliśmy nawet oficjalnej decyzji, czyli nie mamy się od czego odwołać, nie wspominając, że nikt nie raczył poinformować nas, że w ziwązku ze zmianą zasad obsadzania miejsc istnieje potrzeba dostarczenia dodatkowych dokumentów. Takie informacje otrzymało tylko 28 zainteresowanych z ponad 40 wnioskodawców....ciekawe z jakiego klucza, bo jeśli chodzi o zarobki - to tylko 6 rodzin miało dochody wyższe od pozostałych.

REKLAMA

# DZIDZI

01.08.2003 07:03

Gmina ma w d.... dzieci mieszkańców Białołęki uczęszczających do żłobka. Ja mam w d..... gminę i wożę dziecko na Bródno. Mnie wydaję się że, dzieci urzędników gminy wyrosły ze żłobków, przedszkoli to po co budować, dofinansowywać itp. Każdy wuj na swój strój.

# histeryk

01.08.2003 07:05

O co chodzi z tym żłobkiem, w czym problem?

# iwo-tomas

09.08.2003 09:29

Jakiś czas temu miałam ten sam problem, wtedy był jeszcze odpowiedzialny Przybylski , na moje podanie usłyszałm odpowiedź iż gmina nie jest zainteresowana dokładać do mojego dziecka . Zrezygnowałam z dalszych rozmów z d....lem i umieściłam dziecko w żłobku na Drewnianej. Polcam

REKLAMA

# cccp

19.08.2003 09:37

Ludzie mam problem......................mój dzieciak się nie zakwalifikował na następny rok.

# Lala

07.11.2003 10:33

Uwaga!
Będzie nowy żłobek ,,Bajka" czynny od 2 stycznia . Niestety na Nowodworskiej w żłobku ,, Puchatek" nie zostało moje podanie potraktowane poważnie.

# Lala

07.11.2003 23:23

Jeszcze chcialabym tylko dodać, że w żłobku na Nowodworskiej zostałam potraktowana okropnie - Pani która gotuje dla dzieci jest niesympatyczna - wyrzuciła mnie tylko dlatego, że chciałam się dowiedzieć o miejsce dla mojego dziecka, natomiast Pani która jest właścicielką tego żłobka zajadała się czymś i nie znalazła nawet chwili dla mnie !!!

REKLAMA

# Lala

07.11.2003 23:27

A zresztą nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - jak taki personel może być dobry dla Naszych dzieci - już wiem dlaczego te wszystkie małe ,,szkraby" płakały tam w niebogłosy. Zastanówcie się ludzie - może tam też są Wasze dzieci??!

# talala

09.11.2003 14:22

wychodzc na przeciw zapotrzebowaniu LALA otworzy pewnie nowy zlobek

# malamala

14.09.2016 11:00

Puchatek na nowodworskiej
Pani dyrektor jest bardzo niemiłą i nieuprzejmą osobą, zupełny brak podejścia do dzieci i rodziców. Dzieci się jej boją. Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu!!! brak słów

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024