REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Z Mlocin

28.01.2015 18:43

Oszaleli z tymi żłobkami. Na Młocinach mieszkańcy liczyli na sensowne miejsce spotkań i kultury, utworzono żłobek.
Koszt tego taki, ze lepiej, by rodzinom dopłacić po 1 tys. zł i wzięly by sobie opiekunki do domów. Ale jest presja na tworzenie żłobków to powstają!
Ku chwale władzy!
Wbrew potrzebom lokalnym.

# Ola

29.01.2015 11:13

Dobrze - niech budują żłobki. Ten kto nie musi z nich korzystać nie wie co się dzieje w temacie. Nie wiem ile dokładnie kosztują żłobki w Warszawie ale w Pruszkowo to koszt prawie 1000 zł plus własne wyżywienie, pieluchy, chusteczki itp itd- zamiast wydawać tyle kasy za opiekę wolę dzieciakom coś kupić albo wysłać je na dodatkowe zajęcia - nawet jeśli bym je miała gdzieś dowozić.

# Maciek Wawrzyszew

29.01.2015 12:55

Niech wreszcie wybudują pożądne boisko, a nie wszędzie tylko tabliczki ZAKAZ GRY W PIŁKE. Gdzie ta młodzież ma spędzać wolny czas. Potem się wszyscy dziwią, że dzieciaki wolą siedzieć przed komputerem. A co ze spoterm tak bardzo potrzebnym młodemu organizmowi???

REKLAMA

# Z osiedla

29.01.2015 22:06

Żłobków potrzeba bardziej , boisk też. Na bielanach jest jeszcze kilka wolnych placów zieleni, gdzie można by zrobić boisko np. przed blokami Petofiego 2,4 zresztą w latach 90 było tam boisko.

# MKS

12.03.2016 01:20

Pierwszy plan był budowa basenu zaraz po zakończeniu budowy szkowy, jak chodziłem tam to sie zapytałem dyrektora kiedy rozpocznie sie budowa basenu odpowiedział mi skąd wiem o tym to ja mu na to ze widziałem jak przy budowie szkoły zakopali jakieś duze rury idądzie od szkoły , to mi odpowiedział ze za nie długo.
Pamiętam to jak by było wczoraj
I teraz słyszę ze mają budować złobek lub boisko to jakaś poraszka!!!

# dariiia

20.04.2016 15:04

na temat budowy basenu dużo jest http://www.superogrod.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=1460

REKLAMA

# tat

30.12.2018 11:23

za 1000 zł żadna opiekunka nie przyjdzie na tak długo, żeby obydwoje rodzice mogli pracować (to do pana ktory twierdzi, że żłobek za drogi). Nie mówiąc już o socjalizacji dzieci. Żłobki są potrzebne. Dopiero jak ma się małe dziecko wiadomo jak bardzo. Pewnie tak jak niektórym boisko ;] tylko, że żyć bez pokopania piłki się da, a bez dwóch pensji już nie zawsze.
Boisko tez się przyda, oczywiście, jestem za, ale nie kosztem żłobka.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy