REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

17.01.2018 05:14 #Kabsty
Super . Tak trzymac .

35/1237 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 Pomogę w problemach ze sprzętem komputerowym. Mam duże doświadczenie i wiedzę. Jeżeli coś cię niepokoi albo już patrzysz na czarny ekran swojego laptopa - zapraszam do kontaktu. Jeżeli nie odbieram proszę o sms - oddzwonię. strona www: informatyk.pleg.info.pl

Nieruchomości
 Biuro Nieruchomosci Citihaus oferuje pomoc w zakresie: - sprzedaży nieruchomości zadłużonych na każdym etapie egzekucji i nie tylko, - negocjacji z wierzycielami zmierzające do umorzenia długów oraz pomoc prawną w zakresie odraczania egzekucji komorniczych, Działamy na terenie całego kraju. Prosimy o kontakt: 571-360-354 www.citihaus.pl

Sprzedam samochód
 ZAPISZ NUMER TELEFONU! 511-268-711 Właścicielu dzwoniąc do nas oszczędzasz Swój czas i pieniądze, nie musisz jeździć na giełdy i zamieszczać ogłoszeń w portalach i gazetach Poszukuję Właścicieli i Firm posiadających MERCEDESY : Mercedes 190, 124 Mercedes SPRINTER każdy model 208, 210, 212, 213, 216, 308, 310, 312, 313, 316, 408, 410, 412, 413, 416 Mercedes KACZKA każdy model 207, 208, 210, 307, 308, 310, 407, 408, 410 W razie pytań związanych z tą ofertą zapraszam Wszystkich Zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, mejlowego lub SMS. Auta w każdym stanie prawnym, wizualnym, technicznym itd Zapewniamy komplet dokumentów do wyrejestrowania pojazdu UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY, GOTÓWKA OD RĘKI Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h tel. 511-268-711

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.