REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# gość

20.11.2013 19:43

A czy jest pozwolenie na takie szkaradne budki koło bloku.ładnie będzie wygłądala Warszawa z takimi szopami. Nie lepiej żeby takie kotki przezimowały u opiekunek .To i wilka nie złapią.

# Rob

25.11.2013 00:16

Gdzie durniu u opiekunek gdzie? dzikie koty same tam wejdą ?

# zwykły człowiek

25.11.2013 13:35

Koty marzną, psy marzną, wróbelki marzną, itd itp.
Kto myśli o ludziach którzy nie mają się gdzie podziać ?
Zwierzątka ważniejsze od ludzi ?
Paranoja jakaś.

REKLAMA

# jeszcze zwyklejszy człowiek

25.11.2013 14:09

Zwykły, no to bierz i buduj domki dla ludzi. Wykaż się empatią, zrób coś, a nie tylko pokazuj, co trzeba zrobić.
Proste?
Jak widać, nie dla wszystkich.

# zwykły człowiek

25.11.2013 14:20

Sugerujesz, że ludzie i zwierzęta są na jednakowym poziomie rozwoju ?
Gratuluję Ci Twego rozwoju intelektualnego.
Sam sobie wybuduj budkę i w niej zamieszkaj na zimę.
Najlepiej w parku, będziesz miał świeże powietrze i kontakt z naturą.

# gość

25.11.2013 16:50

Rob popatrz na zdjęcia kotki same wejdą wystarczy otworzyć okno,durniu.

REKLAMA

# norlamy

26.01.2014 14:57

To jakaś paranoja z tymi kotami, nikt nie bierze po uwagę tego, że czlowiek kupując mieszkanie za kupe kasy (na kredyt) ma później syf bod oknem. Jak proponowałem, żeby zbudować/kupić normalne budki dla kotów i postawić je jakieś 150m dalej przy parkingu to była afera. Opiekunki kotów mają w d... człowieka, zresztą nieraz mi to zakomunikowały. Co za chory świat, muszę wąchać smród spod okna a co w zasadzie gorsze to latem wysłuchiwać dyskusji ile razy kotek zrobił to czy tamto i jak to wszyscy dookoła są podli. Na szczęście udało mi sie wyperswadować znoszenie ze śmietnika szmat i kartonów pod wyjście ewakuacyjne bloku. Ja nie mam nic do zwierząt i nawet bym pomógł ale chciałbym aby też ktoś uszanował moje prawo do spokoju i mieszkania w czystym otoczeniu.

# norlamy_człowiek

26.01.2014 14:58

To jakaś paranoja z tymi kotami, nikt nie bierze po uwagę tego, że czlowiek kupując mieszkanie za kupe kasy (na kredyt) ma później syf bod oknem. Jak proponowałem, żeby zbudować/kupić normalne budki dla kotów i postawić je jakieś 150m dalej przy parkingu to była afera. Opiekunki kotów mają w d... człowieka, zresztą nieraz mi to zakomunikowały. Co za chory świat, muszę wąchać smród spod okna a co w zasadzie gorsze to latem wysłuchiwać dyskusji ile razy kotek zrobił to czy tamto i jak to wszyscy dookoła są podli. Na szczęście udało mi sie wyperswadować znoszenie ze śmietnika szmat i kartonów pod wyjście ewakuacyjne bloku. Ja nie mam nic do zwierząt i nawet bym pomógł ale chciałbym aby też ktoś uszanował moje prawo do spokoju i mieszkania w czystym otoczeniu.

# norlamy_człowiek

26.01.2014 14:59

To jakaś paranoja z tymi kotami, nikt nie bierze po uwagę tego, że człowiek kupując mieszkanie za kupę kasy (na kredyt) ma później syf bod oknem. Jak proponowałem, żeby zbudować/kupić normalne budki dla kotów i postawić je jakieś 150m dalej przy parkingu to była afera. Opiekunki kotów mają w d... człowieka, zresztą nieraz mi to zakomunikowały. Co za chory świat, muszę wąchać smród spod okna a co w zasadzie gorsze to latem wysłuchiwać dyskusji ile razy kotek zrobił to czy tamto i jak to wszyscy dookoła są podli. Na szczęście udało mi sie wyperswadować znoszenie ze śmietnika szmat i kartonów pod wyjście ewakuacyjne bloku. Ja nie mam nic do zwierząt i nawet bym pomógł ale chciałbym aby też ktoś uszanował moje prawo do spokoju i mieszkania w czystym otoczeniu.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe