REKLAMA
REKLAMA


28.05.2013 22:56 #trza uważać
Książkowy przypadek naiwnej osoby, która dała się omamić kolorowym wizualizacjom i uwierzyć w łabędzi śpiew cwanego dewelopera.
Niestety zamiast mieć pretensje do siebie, absorbuje urzędy stosem pism, jakby to była urzędów wina, że pani zamieszkała w tak uciążliwej okolicy.
29.05.2013 17:16 #Grazyna
Zgadzam sie z Pania Maria! tez jestem mieszkanka odolan. ja rozumiem ze wokol nadal powstaja nowe bloki, oraz ze kupilam mieszkanie w okolicy zwirowni. Jednakze jest to bardzo uciazliwe gdy ciezarowki do zwirowni i na zlomowisko jezdza doslownie 24h na dobe. Niestety, nie da sie spac gdy o 1 czy 2 w nocy zaladowana ciezarowka, na pelnym gazie, pedzi przez dziurawe ulice. Uwazam ze skoro gmina chce zminic charakter dzielnicy z Woli robotniczej na Wole mieszkaniowa powinna wymoc na wlascicielach zlomowiska i zwirowni by te dzialaly w godzinach 6-22.
29.05.2013 20:07 #Marcin
A na dodatek Urząd Miasta zamiast parku, gdzie jak mówi na razie nie będzie ponieważ są roszczenia do terenów, przekazuje te tereny kościołowi pod budowę Kościoła. Konsultacje odbyły się w grudniu, a dwa miesiące później bo na początku lutego wydaje zgode na warunki zabudowy Kościoła. Można czuć się oszukanym.
29.05.2013 20:50 wolak
Na Jana Kazimierza przy Studziennej powstaje osiedle espresso.Ci co chcą kupić mieszkania niech zwrócą uwagę na pobliską firmę budowlaną w której kruszą beton i gruz a pył roznosi się po całej okolicy.Taka firma powinna się jak najprędzej wyprowadzić żeby mieszkańcy nie mieli podobnych kłopotów.
30.05.2013 22:12 #Marcin Fersz
Niestety Pani Rzecznik nie wykazała się chęcią pomocy naszym nowym mieszkańcom Woli.
Pył i kurz z budów sam na drogach się nie znalazł. Pojazdy budowy zobowiązane są wyjeżdżając na drogi publiczne mieć czyste koła a firma budująca zobowiązana jest sprzątać okoliczne drogi będące w sąsiedztwie budowy.
Prace rozbiórkowe czy kruszenie i rozdrabnianie materiałów budowlanych nie mogą powodować pylenia na okolicę. Wykonujący takie prace zobowiązany jest zainstalować system zraszaczy zapobiegający takim działaniom.
Do dopilnowania tych spraw są odpowiednie służby miejskie i urzędy.
REKLAMA
20.06.2013 19:08 #Woler
wolak napisał 29.05.2013 20:50

Na Jana Kazimierza przy Studziennej powstaje osiedle espresso.Ci co chcą kupić mieszkania niech zwrócą uwagę na pobliską firmę budowlaną w której kruszą beton i gruz a pył roznosi się po całej okolicy.Taka firma powinna się jak najprędzej wyprowadzić żeby mieszkańcy nie mieli podobnych kłopotów.
hahahaha firma powinna się wynieść ??? Chyba ona była tam wcześniej niż naiwniacy skuszeni przez deweloperów :) hahaha głupich jednak nie sieją :)
24.06.2013 00:25 Daro
Przecież to jest standard w Warszawie. Nigdy nie jest winny deweloper który buduje i sprzedaje mieszkania na terenach przemysłowych, nigdy nie są winni kupujący którzy nie sprawdzają w jakim otoczeniu będą mieszkać. Dla niektórych zakup mieszkania to jak zakup bułek w sklepie
Potem wychodzą takie kwiatki kiedy mieszkańcy walczą o likwidację Stacji Techniczno Postojowej warszawskiego metra bo kupili nowe mieszkania przy działającej 15 lat stacji zlokalizowanej pierwotnie w lesie
Kupując mieszkania postawione tuż przy płocie stacji oni nie wiedzieli że taka stacja może być uciążliwa, że słychać pociągi, że śmierdzą nowo położone podkłady, że stacja będzie się rozwijać
To dlatego pierwotnie zbudowano stację daleko od istniejących zabudowań
No chyba że mieszkańcy dostali przymusowe nakazy jak Balcerek w Alternatywach 4
Jakim trzeba być @#$% aby nie sprawdzić w jakiej okolicy powstają nowe budynki i nie zasiać w sobie nawet ziarna podejrzenia że teren przemysłowy będzie uciążliwy
28.06.2013 15:28 #dorota
Dzielnica przekształca się z przemysłowej w mieszkalną conie oznacza to tylko, ze powstają budynki mieszkalne ale również ze istniejący przemysł do tej zmiany się dostosowuje. Nie chodzi tu o całkowita likwidacje tylko na działanie jak najmniej uciązliwe dla mieszkańców.
Samochody nie muszą jeździć przez całą dobę. Na Sowińskiego jest ograniczenie do 30 km/h co nie jest przestrzegane. Ulice są w opłakanym stanie. Miasto powinno się nimi zająć, również firmy do których jeżdzą te ciężkie samochody też powinny partycypować w kosztach. To ich klienci są odpowiedzialni za stan tych dróg.
Jeżeli chodzi o kurz i pył i zapewne istnieją przepisy nakazujace odpowiednie zabezpieczenie ładunku na samochodzie aby nie był zostawiany po drodze, utrzymanie samochodu w czystości, tak aby nie zostawiał za sobą brudu, a przede wszystkim odpowiedzialność firm z Grodzieńskiej za utrzymanie w czystości ulic, prowadzących do ich siedzib. To samo dotyczy betoniarni i żwirowni. Powinno to wszystko być tak zabezpieczone aby nie pył powstały przez ich działalność nie roznosił się na duże odległości.
10.07.2013 20:54 #Naszaka
Cóż poradzić. Okna http://boramm.wordpress.com trzeba często myć, a w domu tworzy się pełno kurzu...
29.10.2013 17:38 #odolanka
A ja jestem zadowolona z Odolan. Fascynuje mnie tempo, w jakim Odolany, niegdyś przemysłowe zaplecze Warszawy, zmieniają swój charakter. Stare hale, magazyny są zastępowane budynkami mieszkalnymi. Co chwilę coś jest burzone, aby zrobić miejsce dla nowego. http://odolany.info/dlaczego-odolany/
03.08.2017 23:20 #Wawa Wola
Witam, chce kupić mieszkanie na WOLI, konkretnie przy ul Sowińskiego LC Corp Osiedle na Woli jeśli ktoś też myśli o tej lokalizacji lub innej na Woli, proszę o kontakt mailowy w_o_w@op.pl Kupując razem łatwiej będzie wynegocjować rabat. Pozdrawiam.
09.08.2017 14:56 jameshox
Poczytajcie o toptablettak
10.08.2017 11:14 #anitta
Mieszkam w wynajętym mieszkaniu na Woli, dzielnica mi się podoba, planujemy kupić tu mieszkanie, jak na razie osiedle Nowe Odolany podoba mi się najbardziej ze wszystkich ofert które przeglądałam.
24.09.2017 20:55 #Antek
Warszawka pieniążki kupiła za grosze mieszkania teraz nie nażekać cięrzarówki będą jeżdzić zwłaszcza te na WS lub WCI Wschodniaki pijane za kierownicą

 187/940 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 SKUP AUT BMW WARSZAWA I OKOLICE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 739-222-111 e-mail 24skup@wp.pl ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://autoskupwawa.pl/skup-aut-bmw.html SKUP AUT KUPIĘ BMW E30 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E34 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E36 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E38 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E39 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW SKUP AUT KUPIĘ BMW E60 WOŁOMIN LEGIONOWO WARSZAWA ŁOMIANKI PRUSZKÓW

Kursy, szkolenia
 KURS dla OPIEKUNA OSOBY STARSZEJ w Super Cenie 599 zł. Ważne! Współpracujemy z Firmami, które zatrudnią (po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego) Absolwentów naszego kursu dla Opiekunów Osób starszych. - Planowany termin rozpoczęcia szkolenia: 25.08.2018 r. - Miejsce odbywania zajęć Warszawa, ul. Ratuszowa 11. - Kurs trwa 30 godz. lekcyjnych. - Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, którzy z pasją i ogromnym zaangażowaniem przekazują wiedzę, aktywizują do pracy na zajęciach, pomagają w zdobywaniu nowych umiejętności. - Zajęcia prowadzone są zarówno w formie wykładu, jak i ćwiczeń praktycznych - Tworzymy małe grupy szkoleniowe - Kurs kończy się wydaniem zaświadczeń o ukończeniu kursu na druku MEN. - W cenie szkolenia oprócz profesjonalnie przeprowadzonych zajęć - materiały szkoleniowe (w wersji elektronicznej na płytkach CD), kawa, herbata, ciastka. Kontakt: Diamond Education ul. Ratuszowa 11 pok. 309 Warszawa www.diamond.edu.pl

Działkę budowlaną sprzedam
 Działka w miejscowości Dobiesz przy ul. Wolskiej, przy szkole podstawowej. Powierzchnia: 1000 m2, wymiary ok 28 m x 28 m, dojazd asfaltowy. Dostępne media: energia, woda. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewidujący zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Do ścisłego centrum Piaseczna 8,5 km, do Góry Kalwarii ok 6 km. Cena: 69 000 PLN Tel. 505-406-361

Nieruchomości poszukuję
 Skupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Brwinów, Wołomin, Legionowo,Piaseczno,Pruszków). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą. Kontakt: 792 401 501


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.