REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

zespół na wesele

11.12.2014 15:05 #adka
Znacie jakiś fajny, zgrany i przebojowy zespół na wesele z Warszawy lub okolic?
11.12.2014 17:48 #pomocna-dłoń
Coś nie tak z linkiem się zadziało :)
Zespół na wesele Haliśka Band
17.12.2014 12:36 #bunia
zespół Format z Łukowa, ale grają też w Warszawie. świetne pomysły na zabawy weselne mają! :)
22.12.2014 15:22 #hektor
Bawimy gości na takich imprezach jak: wesela, imprezy okolicznościowe, bankiety, imprezy integracyjne, festyny i imprezy plenerowe. Zespół specjalizuje się również w profesjonalnym nagłaśnianiu różnego rodzaju imprez. Członkowie zespołu weselnego mają duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez, a ich praca na scenie daje uczucie wielkiej przyjemności.
Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata grania, pozwala nam obsłużyć każdą imprezę weselną, bankiet, bal, studniówkę oraz festyny i imprezy w plenerze. Zespół wykonuje repertuar polskich jak i zagranicznych wykonawców, od walca do rock'a; czyli muzykę od lat 60' po muzykę współczesną. Proponujemy też dobrą muzykę przy biesiadzie z akordeonem. Oczepiny, konkursy oraz prowadzenie całej imprezy, wszystko z uzgodnieniem i życzeniem Młodej Pary. Zespół jest otwarty na propozycje repertuarowe. W trakcie przerw zapewniamy dodatkowo muzykę z płyt CD, dzięki czemu zabawa trwa non-stop. Zespół współpracuje z DJ, wodzirejem oraz kamerzystami.

Kilka słów o sobie:
Tomek - bas, wokal, kierownik, manager zespołu, specjalista od nagłośnienia i oświetlenia imprez, wspaniały organizator.
Darek - niesamowicie emanuje pozytywną energią na scenie, jego duża skala głosu i wspaniała barwa potrafi zaspokoić nawet najwybredniejszą publiczność.
Olga - wokalistka, aktorka, laureatka wielu konkursów i przeglądów wokalnych. Dysponuje ciekawą barwą głosu. Jej występy wzbudzają zawsze dużo pozytywnych emocji i pozostawiają niezapomniane wrażenia.
Rysio - nie ma dla niego rytmu, którego by nie zagrał, daje cudownego czadu, co robi niesamowite wrażenie na scenie podczas występu zespołu.
Mariusz - żaden dźwięk nie jest dla niego obcy, potrafi wydobyć najpiękniejsze solówki, gdy gra na saksofonie.

Koniecznie odwiedź naszą stronę na której znajdziesz utwory muzyczne wykonywane przez nasz zespół : http://hektor.waw.pl/
Tomasz Witak
Telefon 22 789 71 04
kom. +48 603 68 55 25
tomaszwitak@vp.pl
REKLAMA
27.12.2014 13:05 #adrianna
ja osobiście w warszawie polecam dja - macieja wilkanowskiego :)
08.02.2015 10:05 monikabercia
Myślę, że będziesz zadowolona, gdy zaangażujesz zespół Faktor. Jest to znany od lat Zespół na wesele i potrafią doskonale zabawiać gości. Grali na weselu u mojego kuzyna. Organizował wesele w Pruszkowie. Szkoda tylko, że wesele było bez poprawin, ale i tak było super. Ja pochodzę z okolic Rzeszowa i u mnie nie ma takich kapel. Wszystkie tylko grają Disco Polo i stare hity typu Mydełko Fa. A ten zespół grał stare i nowe kawałki, dla młodszych i starszych. Na prawdę świetnie się ubawiłam

Pozdrawiam

Monika
19.02.2015 14:16 #marek22
Hm, chyba przede wszystkim powinien charakteryzować się dobrym wokalem. Ale moim zdaniem równie ważne jest podejście do klienta i do gości, przecież najważniejsze jest to, żeby właśnie im zapewnić dobrą zabawę. Przejrzyj ofertę zespołu www.dakars.pl bo naprawdę warto.
26.02.2015 12:00 #lusiana
my po paru bardzo niekonkretnych (z winy drugiej strony) rozmowach z zespołami, zdecydowaliśmy się jednak na Macieja Wilkanowskiego, który jest dj'em i robił oprawę muzyczną u jednaj z moich koleżanek, polecam go naprawdę, tańszy niż renomowany zespół, a zapewnił nam świetną zabawę i niezapomniane oczepiny :)
http://www.djmw.pl/
10.03.2015 16:53 #anna kaliska
Odsyłam tutaj - http://www.weselezklasa.pl Jeśli szukać wykonawcy to słuchając ich utworów, a przede wszystkim pokazując jak prowadzili dane wesele. Lepszej metody nie ma.
16.03.2015 16:09 #magda
świetny zespól Volare, bardzo polecam są z Brzegu...ale odległośc nie gra roli przecież:)

http://www.adengine.pl
07.08.2015 11:20 #olka
Ja byłam na weselu gdzie grał http://www.zespolformat.com/ - super zabawa była :)
13.08.2015 16:52 #filek
A może DJ zamiast zespołu? Będzie taniej i bardziej nowocześnie, a zapewniam że zabawa nadal przednia :) Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego. Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele, bez problemu można do nich znaleźć kontakt w internecie, pan Maciej ma nawet własną stronę, wystarczy się skontaktować i dogadać.
02.10.2015 08:54 #Sałata
Każdy zespół gra trochę inaczej, więc trzeba przesłuchać przynajmniej demo, albo wybrać się na imprezę na której gra ten zespół. Wyszukać można zespoły, DJów i wodzirejów na portalu http://www.muzykanawesela.pl/
04.10.2015 11:46 ptaszyca123
u mnie na weselu gral wlasnie zespol format. repertuar super, zabawa swietna, a i cena bardzo ok;)
REKLAMA
28.10.2015 19:51 #szycha
Super zabawy to są wtedy, gdy są bum bum rurki. Goście je uwielbiają, dlatego też stają się coraz bardziej popularne. Można z nimi wymyślić swoje zabawy lub podpatrzeć coś na youtube.
29.10.2015 20:20 #aluśka
A co to są te bum bum rurki? Ktoś coś wie więcej na ich temat?
20.11.2015 00:17 #Walwntina
To zestaw rurek z tworzywa, które uderzane o cokolwiek wydaja konkretne dźwięki. Tylko do tego trzeba się co nieco przygotować. To nie to samo, co zespół na wesele.
10.12.2015 12:43 nika27
Jeżeli ktoś potrzebuje zespół na wesele, to niech zajrzy na http://www.zespoly-muzyczne.info/ - tam ponad 220 zespołów i łatwo wyszukać kapelę grającą, np. w Wawie.
17.01.2016 10:42 Alutka
zespół fajniejszy od dj'a...
25.02.2016 14:06 #dagmara
Zespół fajniejszy niż dj. Ja polecam good sound
26.02.2016 11:21 #dagmara
Ja ostatnio byłam na weselu u kolegi. Zdecydowali się na zespół goud sound. Naprawdę zespół dawał radę nie siedziałam prawie w ogóle przy stole. Rozkręcili imprezę na maksa
30.03.2016 16:11 #Iza87
Ja jestem zdecydowanie za zespołem! Byłam kilka razy na weselu gdzie grał DJ, ale jednak to nie jest to. Ludzie przywykli do zespołów i duzo lepiej się bawią. DJ kojarzy mi sie z klubem. Sama poczatkowo zastanawialam sie nad DJ, ale jak uslyszalam u znajomych jak gra zespol The Good Sound bez wahania wybralam zespol :). Polecam, potrafią rozkrecic impreze!
20.05.2016 06:31 #Berni88
Jeżeli chodzi o Warszawę, wiele ciekawych zespołów weselnych możemy znaleźć na http://www.weselewawa.pl/ . Jest to bardzo ciekawy portal dla każdego, kto jest na etapie przygotowań do ślubu i wesela. Możemy tam znaleźć mnóstwo inspiracji, a także sporo ogłoszeń firm z branży, dzięki czemu w krótkim czasie mamy możliwość wyszukania sobie sali weselnej, bądź też znalezienia kamerzysty.
06.07.2016 12:03 #Rynio
A my czekamy na spotkanie z zespołem the good sound. Grail u naszych bliskich znajomych i najprawdopodobniej na nich się zdecydujemy, bo podobało nam się w jaki sposob prowadzili wesele i jak grali!
08.07.2016 01:49 #Bakista
Chodzę dość często na wesela, bo wielu moich znajomych w tym czasie decyduje się na założenie rodziny. Bawiłam się i przy muzyce mechanicznej i przy zespole. Powiem szczerze, że absolutnie nie widzę potrzeby wynajmowania zespołu. Dobry DJ, który umie poprowadzić zabawę i dopasować muzykę do tego co podoba się gościom to najlepsze rozwiązanie. Najlepiej bawiłam się na wielokulturowym weselu Prowadził je jeden DJ Tomasz Masaniec.
04.11.2016 10:36 #Kingaaa
Jak ktoś promuje swój zespół muzyczny to warto nie tylko polecać się na forach, ale dodać się również do wyszukiwarek zespołów jak https://www.twojaoprawamuzyczna.pl/ - ludzie chętnie wchodzą na takie strony, bo mogą wygodnie przejrzeć sobie wiele ofert w jednym miejscu.
10.11.2016 10:39 wisenka6
Pamiętam ile to organizowania i przygotowywania przed weselem :) fajny czas ale i bardzo stresujący :) mnie bardzo pomógł ten portal https://slubi.pl/ pomógł mi określić w jakim stylu chce mieć wesele, katalog z ich strony pomógł znaleźć odpowiednie osoby które pomogły tą uroczystość uświetnić, w tym zespół.
20.11.2016 18:47 #Sebe
Format z Łukowa faktycznie daję radę, bawiłem się ostatnio na weselu gdzie grali i nie spodziewałem się tak dobrej zabawy, serio! jak dal mnie warto sprawdzić
04.12.2016 21:25 #weronika_2
Fajny i przebojowy zespol to Oktan Band :) Grali u mnie na weselu w tamtym roku i wszyscy swietnie sie bawili, a i cena rozsadna jak za taka jakosc i za fakt, ze to ludzie z ogromnym doswiadczeniem :)
07.12.2016 10:45 #cxsds
Podpisałam umowę z zespołem Fiesta w Warszawie na obsługę imprezy weselnej łącznie z opracowaniem kreatywnego oświetlenia sali. Super współpraca wyszła. Zagrali zdecydowanie lepiej niż na filmach, które oglądałam na ich kanale. Zespół widać ma dobrą energię, ekipa się zna, wiedzą w jaki sposób prowadzić zabawy ogólne i przy stole, aby goście się faktycznie zaangażowali. Bardzo zmysłowy wokal, umowa bez wad formalnych dla klienta. Poczytaj ich księgę gości na imprezka.com.pl. Mnie to w dużym stopniu przekonało do współpracy.
01.03.2017 16:19 #ola888
Pomagałam bratu w wyborze zespołu na wesele. Przyznam, że to dość trudne zadanie :) Wiele zespołów ma zajęte terminy, inni zbyt wysoko się cenią, niektórzy chcą ogromnych zaliczek bez gwarancji współpracy. Komedia :P Po kilkudziesięciu dniach analiz poleciłam bratu zespół Fiesta z Lublina (odsyłam cię na imprezka.com.pl w razie czego). Fajna, młoda ekipa, sporo doświadczonych muzyków, grają dosłownie wszystko, a jeszcze salę pomagają dekorować światłem. Obejrzałam z bratem ich kilka występów na YouTube i pod względem ceny do jakości to zespół wręcz wyjątkowy. Udało się trafić z terminem, chociaż mają bardzo dużo grania.
29.03.2017 08:52 #Olek
bardzo dobry zespół impuls zespół na wesele
04.05.2017 14:32 #Janinka921
U mnie na weselu był dj Błażej + Lady Sax - dziewczyny robiły za wokal. Fajnie, bo zespół jakieś przerwy robi itd, a tutaj cały czas była muza! Więcej informacji o nich znajdziecie tutaj: http://djsax.pl/dj-warszawa/.
24.05.2017 13:12 Mirkaa
Zespołów jest sporo i najlepiej jest zobaczyć ich filmiki w necie by zobaczyć jak grają. Ja na razie oo tym nie myślę bo trzeba wybrać salę. Teraz zachwycam się ich https://www.hotelponiatowski.pl// salą . Jest przepiękna i w dobrej lokalizacji do tego oferta też jest ciekawa
18.07.2017 09:52 #Kasetek
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej postawić na jakiegoś DJ, zawsze to ciekawiej na weselu. Ja mogę polecić z autopsji Macieja Wilkanowskiego z DJMW. Grał na naszym weselu, ma przystępne ceny...
18.07.2017 12:57 EwelinaBudzynska
Jeśli szukacie fajnego zespołu na wesele, na imprezę firmową to ja mogę Wam polecić zespół event a to namiar http://nonames.net.pl/ . Super zabawiają gości , maja świetne zabawy i przede wszystkim ciekawe pomysły.
25.10.2017 20:51 #kalka
ja polecam the good sound :) bardzo dobry zespoł, zresztą,s ami się na niego zdecydowaliśmy. i można powiedzieć bez przesady, zę spełnili wszystkie nasze oczekiwania :)
26.10.2017 08:58 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,,
22.11.2017 23:41 #misia887
Według mnie najlepszym warszawskim zespołem jest NotoGramy! Mój brat razem z żoną do dziś są zadowoleni z zabawy weselnej, która umiała miejsce 2 lata temu. Zespół ma spore doświadczenie, więc doskonale wiedzą, co podoba się gościom.
23.11.2017 07:52 #syfiassta reklama-
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
03.01.2018 14:57 #Pajyg
Obczaj sobie na yt EKG MUSIC BAND. Jak zobaczysz jak grają od razu zakochasz się w ich głosach, gwarantuję :D
03.01.2018 15:06 #baardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
04.01.2018 12:39 kersens
Dobrą muzyke na wesele robi zespół jazzowy bo mozna się przy niej fajnie pobawić
04.01.2018 13:14 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
05.01.2018 08:18 Dawones
A może zamiast zespołu jakiś dobry dj z wodzirejem? Dobra muzyka jest niezbędna na weselu a zespół może czasami zawieść. DJ natomiast zagra oryginalne kawałki wykonawców w oryginalnych wersjach a covery zespołów bywają często nieznośne.
05.01.2018 10:56 #przykre to
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają..
24.01.2018 23:01 #gość
zespol jak zespol kazdy tak naprawde jest taki sam dlatego warto wybrac jakis z klimatem, czym odroznia sie od reszty np rafael live cover band
15.02.2018 22:36 #gość
ja korzystałem z rafael band i bardzo zadowolony z wyboru jestem
16.02.2018 10:10 #nigdy
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
20.02.2018 14:48 Truno
Na twoim miejscu dzwoniłabym od razu do EKG MUSIC BAND i pytałabym czy mają wolne terminy. To jak grają potrafi wprowadzić w niezłe zdziwienie. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa ;)
21.02.2018 10:29 #to syf jest okropny
22.02.2018 08:36 #adares
Czy może ktoś polecić jakąś firmę która zorganizuje pokaz barmański w szczecinie na weselu? Myślę że to dobry pomysł na atrakcję dla gości , powinni się dobrze bawić , jak myślicie?
14.03.2018 10:49 ILoveWWA
Mogę z całego serca polecić usługi chłopaków z WM Studio. Moim zdaniem najlepszy Dj na wesele w Warszawie. :)
14.03.2018 11:19 #tomasz.Okapowicz
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
23.03.2018 15:32 #gość
Zdecydowanie Rafael Band
26.03.2018 08:21 adrianna890
Ja w końcu zdecydowałam się na oprawę muzyczną przez Dj'a http://witoldslimak.pl/ . Bardzo miła współpraca i zabawa była niezapomniana. Do dzisiaj goście wspominają wesele bardzo miło ;)
26.03.2018 11:36 #Kasik.Masorteks
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
28.03.2018 16:21 #GdzieWesele
Dużo fajnych zespołów na wesele znajdziecie na gdziewesele.pl/oprawa/warszawa/zespol-dj
28.03.2018 22:42 #Bolouiounhg
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

1021/3335 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 Toyota Avensis, 2007 rok, 1.8 benzyna, przebieg 194200, czarny sedan, przestronne rodzinne i wygodne auto.kontakt 532 502 002

Usługi transportowe
 Przewóz osób i paczek do Belgii Holandii i Niemiec.Posiadamy najnowsze Busy Mercedesy Sprintery Vip,pełen komfort i wygoda,oddzielne miejsca siedzące! Wyjazdy z Warszawy niedziela i czwartek Wyjazdy z Belgii Holandii wtorki i piątki. +48 512-745-185 Smartauto24 jesteśmy na Fb.

Nauka
 Jeśli jesteś na tym serwisie w kategorii język angielski to masz swoje powody. Uczyłaś się lub uczysz angielskiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość? Jestem osobą, która nie ma jakiś specjalnych zdolności językowych! Miałam szczęście bo wyjechałam do Anglii gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam anglistykę. Po sobie wiem, że osoba o przeciętnych zdolnościach może opanować ten język. Napisz do mnie lub zadzwoń do mnie na 575-249-030 Napisz o mnie: joanna.angielski@interia.pl Wejdź na stronę: www.angielski-skype.pl

Sprzedam
 Zielony świerk wzbogacony o dekoracje - szyszki i owoce.Drzewko można ozdobić wedle uznania.Nie traci igieł, łatwo je zmontować dzięki elastycznym gałązkom.Białe końce gałązek sprawiają wrażenie leżącego na nich śniegu. Wysokość: 150 cm, 180, cm, 210 cm, 240 cm. W sprzedaży również inne choinki, oraz wszystko do domu. Zniżka 20% na wszystko po rejestracji. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje, ale upoważnia do zniżki. https://www.mojadedra.pl/pl/choinki?ppk=271149 Kontakt: edyta.lojalni24@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA