REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zespół na wesele ona wczoraj!

 Janex

24.05.2019 16:40

Witam, pilnie szukam zespołu na wesele i mam nie lada wyzwanie, gdyż wesele już na jesieni, a ostatnia kapela zrezygnowała. Słyszałem wiele dobrego o zespole Fiesta, ale nie miałem okazję słyszeć ich na żywo. Jakieś opinie?

# Zuza23

29.05.2019 14:24

Miałam już okazję zobaczyć ich na żywo i szczerze polecam - fajnie można się bawić przy ich akompaniamencie :)

 Fiona

25.06.2019 12:57, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 28.06.2019 20:17

Znalezienie odpowiedniego dla nas zespolu to wcale nie jest prosta sprawa. Na rynku w ostatnich latach powstalo bardzo duzo kapel tylko jak w nich wszystkich znalezc cos dla siebie? W pierwszej kolejnosc trzeba wziasc pod uwage to jakiej muzyki sluchaja najczesciej nasi goscie. Zazwyczaj mozna kapele podzielic na dwa rodzaje: grajaca wlasna muzyke badz jakies covery. Bylam juz na kilku weselach wiec moge sie wypowiedziec na ten temat, z moich obserwacji wynika ze czesciej sa wybierane te grajce covery. Optymalnie byloby wybrac sie na wystep by posluchac jak wokal brzmi na zywo i czy zespol emanuje pozytywna energia. Najlatwiej sprwadzic kunszt wokalisty po zagranicznych overach bo sa trudniejsze do zaspiewania. Nie mam tutaj oczywiscie na mysli wybierania sie anonimowo na czyjes wesele, bardziej na otwarty koncert. Warto tez zwrocic uwage na to jakim systemem naglasniajacym dysponuja tak aby dzwiek dotarl do wszystkich uszczestnikow wesela. Jesli nie chcesz tracic czasu na szukanie opinii to mozesz je znalezc na tej stronie - https://www.weselezklasa.pl/ Jeszcze dobrym zrodlem moga byc znajomi ale raczej nie pytalabys tutaj gdybys znala takie osoby.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe