REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# LUCYNA

05.10.2014 18:34

LEGIONOWO TO JEST WSPANIAŁY URZĄD MIASTA, PRZED WYBORAMI TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ PRZED SPOŁECZEŃSTWEM , WYBUDOWANE CAŁE CENTRUM TRWA WYKOŃCZENIÓWKA CZEMU NIE ZERWAĆ UMOWY ZA BŁĘDY PROJEKTOWE NIE ODPOWIADA , WSZYSTKO ZWALIĆ NA FIRMĘ BUDOWLANĄ WYPŁACONE 6 MILIONY Z CZEGO 2,8 MILIONA ZABRAĆ JAKO KARY UMOWNE DOSTAĆ DOFINANSOWANIE 32 MILIONY BRAWO TO JEST URZĄD !!!!!!!!!!!!!!!!

# LUCYNA

05.10.2014 18:39

LEGIONOWO TO JEST WSPANIAŁY URZĄD MIASTA, PRZED WYBORAMI TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ PRZED SPOŁECZEŃSTWEM , WYBUDOWANE CAŁE CENTRUM TRWA WYKOŃCZENIÓWKA CZEMU NIE ZERWAĆ UMOWY ZA BŁĘDY PROJEKTOWE NIE ODPOWIADA , WSZYSTKO ZWALIĆ NA FIRMĘ BUDOWLANĄ WYPŁACONE 6 MILIONY Z CZEGO 2,8 MILIONA ZABRAĆ JAKO KARY UMOWNE DOSTAĆ DOFINANSOWANIE 32 MILIONY BRAWO TO JEST URZĄD !!!!!!!!!

# marko_o

08.10.2014 12:18

Ta budowa to była kpina, 3 osoby na placu budowy. Pani #Lucyno nie żartujmy sobie z ludzi. Nie chcę słyszeć o żadnych FLISBUDACH w Legionowie ani okolicach więcej.

REKLAMA

# Jolka

08.10.2014 12:38

żenada ... dokładnie , wybory więc coś zróbmy coś a potem nie nasza wina jak się rozpadnie , ludzie ile można gadać może w końcu zaczniemy coś robić ???? lepiej stwarzać pozory za naszą kasę . Może MWS da radę coś zrobić ?

# mort

13.10.2014 17:46

tylko że żeby coś zrobić MWS musiałoby mieć kogoś na wyższym stołku !

# Fifi

14.10.2014 20:35

Poczytaj sobie www.mws.org.pl

REKLAMA

# Kolo

27.10.2014 19:02

#mort napisał(a) 13.10.2014 17:46
tylko że żeby coś zrobić MWS musiałoby mieć kogoś na wyższym stołku !

no to trzeba zagłosować na MWS, a konkretnie na Mariusza Ambroziaka do sejmiku. On chce wreszcie usprawnić podwarszawski transport publiczny. Warto dać szansę.

# ale pierdoły

28.10.2014 00:13

#Kolo napisał(a) 27.10.2014 19:02
no to trzeba zagłosować na MWS, a konkretnie na Mariusza Ambroziaka do sejmiku. On chce wreszcie usprawnić podwarszawski transport publiczny. Warto dać szansę.
Chce ?
Ja też chcę.
Głosujcie na mnie bo ja chcę.

# Kolo

28.10.2014 17:20

Jak mi obiecasz, że tak jak Ambroziak zlikwidujesz opłatę targową to się zastanowię :)
Btw, Piękny trolling! <3

REKLAMA

# ale pierdoły

28.10.2014 22:14

Kolo, obiecanki nic nie kosztują. Obiecanki okazują się przeważnie cacankami. Kandydaci maja perfekcyjnie opanowaną sztukę obietnic.
Niektórzy dają się nabierać na obietnice.

# Kolo

29.10.2014 21:36

hehe, że też nie możemy się w jednym wątku pomieścić :D a tu masz przykłąd teog, że obiecanki, obiecankami, ale realne spojrzenie na problemy Ambroziak też ma ;) na ipiastow.pl jest artykuł o przedszkolach. Nie moge niestety linku wkleić :/

# ale pierdoły

29.10.2014 22:37

Ja też mam realne spojrzenie.
Ty też masz realne spojrzenie.
Tylko co z tego wynika ?
Nic, dokładnie nic.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA