REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

 starociewarszawa.pl

11.11.2016 11:04

W dzisiejszych czasach, znaleźć dobrego zegarmistrza to duży sukces. W większości zakłady zegarmistrzowskie trudnią się wymianą pasków i baterii w zegarkach. Do tego trudnią się sprzedażą tandetnych i drogich zegarów i zegarków na baterie. Dobrze że tacy ludzi jak Pan Zygmunt jeszcze istnieją.

# 123

12.11.2016 11:39

Poszedłem do tego Pana ze zwykłym nakręcanym zegarkiem,Pan fachowiec spojrzał po czym oświadczył ze takich zegarków nie robi
Cóż zabrałem się i wyszedłem,za jakiś czas poszedłem z zegarkiem o naciągu automatycznym dobrej firmy żeby nie było
Ta sama śpiewka że takich zegarków on nie robi
Tu już nie wytrzymałem i spytałem jakie zegarki pan robi bo wymienić baterię i pasek to zrobi każdy partacz
Tyle moich wizyt u renomowanego fachowca

 wijaki

08.10.2017 17:24

Chyba #123 mówi nie o tym zegarmistrzu przy Jagieloński na przeciwko "Błękitnego". Pan Zygmunt Śnieżko jest dobrze wykształconym fachowcem z ponad 50-cio letnim doświadczeniem. Teraz pracuje z nim jego syn. Godny polecenia i niegodny dziwnej krytyki.

REKLAMA

# Tomaszek

10.12.2018 13:38

Pełna zgoda z #123, pan zegarmistrz powinien sobie na szyldzie napisać: wymiana bateryjek i pasków, pewnie też nie wszystkich. W pełni się zawiodłem, bo odesłał mnie z kwitkiem, gdy przyszedłem z ukręconą koronką w wiekowym atlanticu.

 MAKOG

11.12.2018 11:08

bateryjki i pasek to można sobie samemu wymienić w 5 minut, a nie chodzić do zegarmistrza. Jeśli tylko tym się para to powinien zmienić nazwę na wymieniacz bateryjek :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break